« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 26 lutego 2020.Imieniny: Aleksandra, MirosławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

''Śmierdzi gnojem''

Autor: bodekjg
Czwartek, 20 czerwca 2019, 16:15
Brawo społeczeństwo bloków nr 7,9 na Noskowskiego, teraz już wiem dlaczego ciągle śmierdzi gnojem (nie obrażając wsi).Brawo dla układającego harmonogram w JSM wywozu odpadów ponadgabarytowych.
Inteligentni ludzie z poczuciem estetyki i ekologicznie świadomi!!!......BRAWO!!!
Wstyd mi ,że też tu mieszkam ,ale NIE GODZĘ SIĘ NA TAKI BURDEL!!! i wywożenie na mój koszt czyichś śmieci .W cywilizowanych krajach takie śmieci wywozi ich właściciel na swój koszt i do tego należy jak NAJSZYBCIEJ DOPROWADZIĆ

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

bodekjg | 20 czerwca 2019, 17:41
NALEŻY JAK NAJSZYBCIEJ ZAŁOŻYĆ MONITORING!!! i wyłapywać takich ''''smierdzieli'''' karając wywozem na ich koszt bo niedługo zaczną zwozić z Jeżowa,Dziwiszowa i cholera wie skąd JAK ZA DARMO!!!
~MaxFranciszek2 | 23 czerwca 2019, 13:30c-98-*-88-105.hsd1.il.comcast.net (98.*.88.105)
bo to jest Polska
~danka1 | 26 czerwca 2019, 21:13aaam171.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.12.171)
masz rację-swoje śmieci wywieź sam ! to samo dzieje się przy garażach na Podchorążych- notorycznie przy moim garażu wrzucają odpady ze swoich garaży, to sa w większości garaże byłych wojskowych- też zdawałoby się ludzi światłych i co ? a no nic! Zarządca tez nic !!!
~Grześ | 5 lipca 2019, 13:40host-91-*-195-242.neti.gsm.pl (91.*.195.242)
Problem śmieci okalających punkty zbiórki odpadów dotyczy większości takich miejsc. Niestety coś nie poszło jak należy z organizacja wywozu i problem we wszystkich miejscowościach jest widoczny. Zaśmiecane są też przydrożne rowy, łaki, lasy i ogólnie całe nasze otoczenie. Wraz z moja rodzina przestrzegam rygorów segregacji śmieci, ale może edukować trzeba w tej kwestii w telewizji, radiu,gazetach, w kosciele z ambony - dosłownie wszędzie. I wtedy zero tolerancji - przyłapany na śmieceniu musi i ponieść wszelkie związane z tym koszty( sprzatania, mandatu, etc). W Singapurze chyba za przyłapanie nawet na wypluciu gumy do żucia jest dotkliwa kara pieniężna. I jest tam sterylnie czysto. Czyli można ale trzeba rozumieć i chcieć.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja