« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 8 lipca 2020.Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza, ProkopaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Bolechowski w Jeleniej Górze

Autor: Koniak
Poniedziałek, 12 września 2016, 11:17
Sobota oraz niedziela (3–4.09) w Jeleniej Górze minęły bardzo na sportowo. Kilkadziesiąt osób głodnych kettlowania i zdobycia wiedzy dotyczącej metodyki treningowej systemu StrongFirst oraz praktycznej wiedzy jak wykonywać ćwiczenia poprawnie według oryginalnej metody HardStyle Pavla Tsatsouline’a zebrało się w Cieplicach w klubie Marcina Łątki – LADY FITNESS. Szkolenie poprowadził Bartłomiej Bolechowski, certyfikowany instruktor StrongFirst.
Pomysł szkolenia zrodził się między innymi na prośbę biegających Parkrunnersów, którzy chcieli zbudować wiecej siły i wprowadzić kettle do swoich treningów. Niektórzy z nich jeszcze w dniu szkolenia robili swoją piątkę (5km) po Cieplickim Parku. Szkolenie miało być zatem bardzo kameralne i nastawione na dużo wiedzy i teorii.

- Widząc jak jeleniogórzanie i okoliczni (były osoby z Bolesławca, Legnicy, Wlenia i Wrocławia) adepci kettlowania radzili sobie z opanowywaniem poszczególnych technik, urozmaiciłem delikatnie konspekt szkolenia pozwalając sobie tym samym na małą zajezdnię pod koniec seminarium. Cóż jeśli ktoś ma duszę sportowca, to przede mną tego na pewno nie ukryje. - żartuje Bartłomiej Bolechowski - Tym samym dwa dni z rzędu trafiały do mnie osoby, które wykazały się niesamowitym zaangażowaniem, fantastycznym przygotowaniem kondycyjnym oraz bardzo szybko uczące się poszczególnych ćwiczeń.

Dzięki treningowi z kettlami osiągamy:
- siłę funkcjonalną,
- wszechstronną sprawność fizyczną,
- wytrzymałość, wydolność i dynamikę,
- elastyczność i stabilność.

Jeśli preferujesz wolne ciężary, pragniesz poznać metody treningowe rosyjskich siłaczy, masz już dość monotonnych treningów w siłowni, uprawiasz sporty walki lub inne wymagające dużej siły, dynamiki i wytrzymałości zarazem, chcesz poczuć jak to jest, gdy kolejnego treningu nie możesz się doczekać to MUSISZ zacząć trenować KETTLAMI!!!

- Zarówno osoby, które uczestniczyły w szkoleniu oraz te, które się na nie nie załapały, dopytywały mnie o to, czy powstanie klub Strong First w Jeleniej Górze. W chwili obecnej mamy na mapie Polski blisko 90 klubów CKB, a niestety Jeleniej Góry na niej nie ma, więc nie pozostaje mi nic, jak tylko otwarcie sekcji CENTRUM KETTLEBELL JELENIA GÓRA. - zdradza Bartłomiej Bolechowski - Jestem w trakcie szukania sali, klubu pod wynajem lub budynku, który można będzie zaadaptować na klub kettlowy. Wszelkie informacje z postępu w tej kwestii będą pojawiały się na moim profilu Facebook Bartłomiej Bolechowski SFG2 A ja już dziś z tego miejsca zapraszam na prawdziwe treningi z prawdziwymi ciężarami w przepięknej i malowniczej Jeleniej Górze. Siła z Wami moi drodzy!

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja