« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 24 lipca 2021.Imieniny: Kingi, KrystynyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Borowy Jar na liście wyróżnionych

Autor: adomagala
Niedziela, 19 stycznia 2020, 5:12
W grudniu ub. roku Program Pierwszy Polskiego Radia ogłosił konkurs pn. "Turystyczna lista przebojów Jedynki", którego celem jest wybranie 100 najciekawszych atrakcji turystycznych Polski. Jedno ze zgłoszeń dotyczyło niezwykle urokliwego zakątka Jeleniej Góry, jakim jest "Borowy Jar"
Na atrakcję tę można oddawać głos na stronach Jedynki, uzasadnić wybór atrakcji i przy okazji coś wygrać. Niech cała Polska się dowie, że tak piękne miejsce znajduje się w naszym mieście!

https://tlp.polskieradio.pl/

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Turysta | 19 stycznia 2020, 20:05
Warto się przejść pooglądać tony śmieci nad rzeką i pooddychać świeżym szambem zlanym wprost do rzeki z pensjonatów, hoteli i niewydajnych oczyszczalni ścieków. Na koniec można przysiąść w gościńcu powdychać spalony olej i posłuchać disco polo :D Poza tym to rzeczywiście piękny zakątek, szkoda, że tak zaniedbany.
~Eco | 19 stycznia 2020, 21:59
Prawda, piękne miejsce chyba najbardziej zanieczyszczone w Kotlinie, kiedy w końcu skończą się zrzuty fekaliów do rzeki z naszej niewydolnej oczyszczalni!
~Paweł65 | 3 marca 2020, 15:36
Prawdą jest, że to niestety zakątek zanieczyszczony, zapomniany, niepilnowany, choć - swoją drogą - świadczący o tych, którzy tamtędy chodzą/jeżdżą. Śmieci wyrzucane, gdzie popadnie, połamane ławki, brak koszy. Wandalizm - pierwszy sort! Swoją drogą, zadziwia również brak reakcji policji i Straży Miejskiej na "spacerowiczów-złomiarzy" z wózkami po mieście, jakby tych służb nie obchodziło, skąd ta grupa ma swoje skarby? O braku wyciągania konsekwencji wobec właścicieli skupów złomu nie wspominam. Nowe władze w policji, ale sytuacja bez zmian. Oby do jutra. Szkoda!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja