« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 27 lutego 2020.Imieniny: Anastazji, GabrielaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Co się stało z naszą…

Autor: obazrobe
Piątek, 31 października 2014, 9:38
Po raz pierwszy mam przyjemność podzielić się z państwem swoimi refleksjami na łamach portalu, który jest ściśle kojarzony z naszym pięknym Miastem Jelenią Górą. Moje wpisy będą dotyczyły życia w tym mieście, jak i moich przemyśleń związanych z relacjami ludzkimi. Moje motto życiowe „Człowiek to brzmi dumnie” zobowiązuje to obiektywnego spojrzenia na ludzi z różnej perspektyw, co też czynię. A więc…!
Już jutro Wszystkich Świętych, dzień wspomnień tych, którzy odeszli, ale także refleksji nad własnym życiem. W tym właśnie okresie wspominamy swoich bliskich, znajomych sąsiadów, którzy odeszli z tego świata, ale również na cmentarzach spotykamy wielu znajomych, z którymi nie widzimy się często przez cały rok, a może i dłużej. Wymieniamy ciepłe spojrzenia, wspominamy znajomych, dopytujemy o bliskich. Często dowiadujemy się, że ktoś odszedł, wyjechał, a My z uwagi na nasze codzienne zabieganie, obowiązki nie mieliśmy czasu się z nim spotkać. Żałujemy, że nie znaleźliśmy czasu na krótką wizytę, rozmowę, czy wspólne wyjście na spacer z osobami nam bliskimi.
Zastanówmy się, więc czy ten czas zadumy i refleksji nie powinien być czasem przewartościowania naszego życia? Zwróceniem uwagi na naszych znajomych, sąsiadów, a może nieznajomych, których, na codzień spotykamy na naszych ulicach. Wszystkim tym, którzy lubią wspominać, zarówno tych, którzy odeszli, jak i tych, którzy są z nami i wyciągać wnioski polecam utwór Jack Kaczmarskiego – Nasza Klasa.
Życzę przyjemnego słuchania - Robert

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja