« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 25 sierpnia 2019.Imieniny: Józefa, Luizy, LudwikaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Czas na kałachy?

Autor: oskarl
Sobota, 25 kwietnia 2015, 10:26
Prawdziwą pierestrojkę zaczyna się od przywrócenia praw człowieka. Niszczycie państwo i eksterminujecie naród. Kiedyś za to odpowiecie. Kiedyś za to zapłacicie.
Włączam Internet, policjant zastrzelił przesłuchiwanego. Wcześniej, pilot rozbił samolot ze 150 ludźmi. Włączam telewizję, film o zabijaniu. Idę na dół do teściowej, ogląda film o zabijaniu. Nie ma niemalże programu, na którym by nie puszczano hurtowo programów o zabijaniu.

Syn mój kupił sobie strzelbę ASG na kulki plastikowe. Należy do klubu. Zabiera mi telewizor i gra na PlayStation PSG 5, jak klient, w którego się wcielił, zabija napotkanych ludzi. Marzy mu się być żołnierzem. Gdzie są filmy przygodowe i o miłości? Nie ma. Są małpowane programy „Budujemy dom” i fałszywe tematy zastępcze. Jest tylko propaganda o wielkich „Polakach”. Propaganda gorsza jak za Stalina. Kto na tym zarabia?
Organy ścigania i wymiar sprawiedliwości. Jak sama nazwa wskazuje, instytucje do naprawiania świata.

W telewizji puszczają programy: Sędzia Anna Maria Wesołowska, Sąd rodzinny itp. Odwracają kota ogonem. Nie jest to odzwierciedlenie rzeczywistości. Sędziowie mają immunitety i tzw. niezawisłość oraz właściwość miejscową. Orzekają kary bez przyczyny, w sfingowanych procesach, bez żadnego nadzoru. Stemplują egzekucje gorsze jak za komuny. Prokuratorzy kryją te nadużycia przestępców w togach. Za to biorą pieniądze. Funkcjonariusze tych zawodów uroczyście ślubują służyć wiernie i stać na straży prawa, mają zbiory zasad etyki zawodowej, regulaminy postępowania i statut Iustitia. Mają na papierze. W realu są niejednokrotnie większymi przestępcami niż ci, których sądzą. Nie ma sądów nad sędziami. IPN to historycy, bo dziś mamy „demokrację”.

Urząd Miasta nie ma pieniędzy na mieszkania komunalne, socjalne i zastępcze. Nie ma pieniędzy na rewitalizację ulic, remont parków i inwestycje XXI wieku. Nie ma, bo nie chce mieć. Ma na kamery dla Straży Miejskiej przy dziwnych światłach, na parkomaty, na łatanie kanałów. Nieważne czy bezpośrednio, czy pośrednio. Daje zezwolenia na próżne galerie, obce markety i zagraniczne firmy, które mają różne priorytety.

Są pieniądze na mieszkania i na inwestycje. Pieniądze leżą na ulicy. Wystarczy sprawdzić, ile pustostanów jest niezagospodarowanych. Nie zawsze cena jest wyznacznikiem sukcesu. Ile wniosków inwestycyjnych lokalnych przedsiębiorców leży nie rozpatrzonych w szufladach. Jakie plany zagospodarowania przestrzennego i strategie rozwoju są martwe. Wystarczy zrobić krok do przodu. Będą wpływy z podatków, będzie mniejsze bezrobocie, będzie przypływ mieszkańców i wzrośnie znaczenie Jeleniej Góry nie tylko w skali kraju.

Pieniądze leżą na ulicy. Wystarczy je podnieść. Szanowni włodarze. Kupujecie opozycję, dajecie im etaty, a tymczasem Świdnica nas już przegania. Nie ma sprawiedliwości i demokracji w Polsce. Jest pomieszanie z poplątaniem. Kreujecie zło. Kościół też ma dziś ekonomiczne wartości. Nie widzi dramatu ludzi. Nie protestuje w obliczu samobójców i nie broni eksmitowanych. Prawdziwą pierestrojkę zaczyna się od przywrócenia praw człowieka. Niszczycie państwo i eksterminujecie naród. Kiedyś za to odpowiecie. Kiedyś za to zapłacicie.

Ja ograniczyłem synowi PlayStation, schowałem atrapę broni, kupiłem gitarę i namówiłem do harcerstwa. Siebie zapisałem do Amnesty International.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~tedi | 25 kwietnia 2015, 14:48dynamic-78-*-113-39.ssp.dialog.net.pl (78.*.113.39)
Jak ktoś by mi próbował odebrać broń na policji to krzyczał bym ratunku, na pomoc i wyrywając, utrzymując broń wybiegł bym z pokoju a nie z niej strzelał i to w głowę. Policjant nadużył prawa a nie niedopełnił obowiązku. W normalnym kraju dostał by minimum 15 lat więzienia za zastraszanie i zabójstwo...
~Wiesiu | 25 kwietnia 2015, 22:43109.*.118.56 (109.*.118.56)
Mogło tak być. Przyłożył mu do głowy żeby go postraszyć a, że z bronią nie obyty bo u nas mało się strzela więc niechcąco wypalił.
~soc-lib | 26 kwietnia 2015, 2:3281-*-4-145.adsl.inetia.pl (81.*.4.145)
Prawdziwy odważny tekst!!Ze wszystkich miast DŚ mamy najgorszą władzę miasta. Proszę prześledzić wiadomości z innych miast ,nigdzie nie ma tyle krytycyzmu urzędnikow. A TU oligarchia ,kolesiostwo,styropianowa mądrość i narcystyczny prezydent wszystko lepiej wiedzący i znający się na wszystkim .Co do filmow to są tylko te bratniego państwa usa a kastrowaniem umysłów zajmuje się rozgłośnia ojdyra. "Kiedyś zapłacicie za to" oby nie tak jak w powstaniu chłopskim a Galicji . Pan Dziwisz może coś powiedzieć ,był proboszczem w Łapanowie.
~xx | 26 kwietnia 2015, 11:49159-*-91-95.adsl.inetia.pl (159.*.91.95)
podstawowa sprawa,nie oglądaj i nie czytaj wiadomości,oglądaj tylko filmy pozytywne a twoje życie zmieni się o 180 stopni.podświadomość wchłania wszystkie czytane i oglądane nieszczęścia i przez to człowiek ma zryty beret.
~ludzie | 26 kwietnia 2015, 13:23ann245.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.95.245)
Czy nie rozumiecie że na naszych oczach i uszach ,kilku żuli mających media, robi harakiri dla przyzwoitości ,rozumu i zmienia sposób widzenia świata .Na świat zŁa ,morderstw i debilizmu.Każda informacja zaczyna się od strzelaniny ,morderstw ,kataklizmów i wszelkiego nieszczęścia.Młodzi ś wychowywani w oparach dramatu i tragedii.Co potem robią to pokłosie walki o niusy ,które dla kilku bydlakÓw przyniOszą kasę.A wysługują im hieny niszczące porządnych ludzi jak np. .ostatnio aktora Borowskiego.
~palk | 26 kwietnia 2015, 15:55user-94-*-209-181.play-internet.pl (94.*.209.181)
No jest tak źle, nic tylko się zabić...
~pffff | 27 kwietnia 2015, 10:34213.*.218.98.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl (213.*.218.98)
Nie podpowiem autorowi,jakie ma brać tabletki,ale jest w mieści kilku stosownych specjalistów,wystarczy się zgłosić.A na początek zrezygnować z generatorów bodźców wwołujących u autora opisywane przez niego reakcje.Telewizja i internet nie są obowiazkowe,wystarczy spedzić czes przeznaczany na nie spacerując po lesie,wspinając się na skałce wspinaczkowej,albo czytając Dostojewskiego.Sapkowskiego nie,bo tam jednak krew się leje jak cholera.
~t | 27 kwietnia 2015, 12:10159-*-87-248.adsl.inetia.pl (159.*.87.248)
http://www.panstwowpanstwie.polsat.pl/

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja