« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Poniedziałek, 23 maja 2022.Imieniny: Dezyderiusza, Emilii, IwonyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Czy my jeszcze jesteśmy ludzmi?

Autor: bacamaca
Piątek, 18 marca 2022, 14:07
Co raz więcej w polskim i światowym internecie szkalowania Rosjan i Białorusinów, którzy często żyją u nas od dziesięcioleci. Zasymilowali się a teraz tylko dlatego, że mają paszport znienawidzonego kraju mają zostać odizolowani. Kolejny krok to izolacja w obozach, a potem to już tylko krematoria....
Gdzie się nie rozglądam, tam paranoja coraz większa. TV zrobiła ludziom wodę z mózgu. Obwinianie zwykłych ludzi za to, że ich przywódcy to świry, nie wydaje mi się dobrym pomysłem, gdyż nie zostawia się tym ludziom wyboru - pcha się tych ludzi w objęcia Putina.

Proszę opamiętajcie się, nie każdy Rosjanin czy Białorusin to szpieg czy agent. Naprawdę większość ludzi chce tylko żyć i nie obchodzi ich wielka polityka.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~do przemyślenia | 18 marca, 15:11
Nie mój panie !!!!! Trzeba spojrzeć w sondaże poparcia !!! Rosja: średnie poparcie Putina i wojny w Ukrainie /nazywają to inaczej/ około 78%. Białoruś średnie poparcie Łukaszenki i prowadzonej przez Rosję wojny około 52% !!!! Putin i Łukaszenka osobiście nie mordują !!! Robi to wpatrzony w nich naród !!! Następna ma być Polska !!! Ci miejscowi obcokrajowcy jakoś oni się jawnie nie odcinają od tych swoich bossów !!! Jedna rada ty nie rób ludziom wody z mózgu pożyteczny itd itp.
~do przemyślenia | 18 marca, 15:12
I jeszcze jedno mów tylko w swoim imieniu bo nikt ci nie dał legitymacji do używania "MY" !!!
~Hmmmmm | 18 marca, 17:01
Mam pytanko, Putina popiera 80% i rzadzi Rosją, to rozumiem, Kaczyńskiego popiera 30% i rządzi Polską, czegoś nie zrozumiałem?
~Zły | 18 marca, 17:12
Jak sam napisałeś 22% Rosjan nie popiera wojny w Ukrainie. Oraz 48% Białorusinów nie popiera tej agresji. Ja nie popieram okupacji Palestyny, utworzenia ''państwa'' Kosowo, okupacji kilku Wysp Kurylskich. Ale jak przychodzi do Hrabství kladské mam już mieszane uczucia - podobnie zresztą odnośnie Hiršberka Ale to nie ja zająłem te tereny, nie ja wysiedliłem Niemców i Czechów!! Czy będąc Polakiem mam czuć wstyd, że mieszkam na terenach które powinny należeć do Czech lub Niemiec? Ja nie mówię o sobie ''my''; ja mówię o was ''wy''. Wśród przyjaciół mam Mykołę ale i Metodego. Tatianę i Oksanę. Mam też obecnych obywateli RFN: Artura, Wojciecha. Kogo mam lubić, kogo tępić? Artura że został Niemcem? Oskarżyć go o II WŚ? Nie kupować u Żyda za Palestynę? Myśl
~eeech | 19 marca, 8:12
Tak, akurat Białorusinów to macie się o co czepiać, zwłaszcza po nie tak dawnych masowych wystąpieniach przeciwko reżimowi Łukaszenki, które skutkowały masowymi aresztowaniami. Ktoś przyjechał i odnalazł się w Polsce (przypominam, że Białorusini to nasi najbliżsi kulturowo sąsiedzi), a wy chcecie zniszczyć jego firmę/sklep cokolwiek. W imię czego? Myślicie, że on zarobione pieniądze transferuje do Mińska? Opanowała was jakaś zbiorowa histeria ze zbiorową psychozą podsycaną przez ukraiński przekaz kalkowany i wzmacniany przez polską TV.
~nauka radziecka | 19 marca, 10:36
Naukowcy udowodnili,że pies wąchający 5 sekund de innego psa otrzymuje więcej prawdziwych informacji,niż człowiek oglądający całe FAKTY TVNazi-SOK Z SBeka24 lub czytający Onet, WP. Interię, GazWyb, Der Fakt i Der Niusłika. Jest wojna pozamykać te ruskie cuchnące onuce i wyp. po za granicę RP !
~Patriotka | 19 marca, 12:19
Nienawiść przeciwko " komukolwiek " rodzi właśnie takie sytuacje i ktokolwiek to mówi czy robi. Robi przedeszystkim Polakom krzywdę, bo mamy taką historię niestety , trzeba uważać, bo podłych ludzi na świecie nie brakuje i za ciężkie pieniądze Nas już sorzedali dawno, i cokolwiek by Polska nie robiła, nasze położenie Geopolityczne dla nas jest tragiczne i teraz w takiej sytuacji przede wszystkim trzeba myśleć o Naszym Kraju i uważać, bo my w planie agresji jesteśmy następni. Kopanie Polski z UE od dawna , głosowanie przez PO w UE przeciw i 8 m-cy na granicy ataki " niby uchodzców " a chodziło tylko o to żeby Polskę Sprowokować. Teraz Broni się Ukraina jak my w II Wojnie Światowej .a tez nie było żadnych zasad , mordowały nas obie strony.I Broń Nas Boże od tych wszelkich " podżegaczy.
~K | 19 marca, 12:47
Jak by im tam było dobrze i popierali politykę w Rosji i w Białorusi to by do Polski kilka lat temu nie przyjeżdżali.
~pratt | 19 marca, 14:29
Ludzie ogarnijcie się! Głupcy i fanatycy są tacy sami, bez względu na to, której stronie służą! Aż tak brakuje pamięci, by sobie przypomnieć, jak bolało nas przed laty że Polacy są uważani kolektywnie za złodziei? Jak można powoływać się na sondaże przeprowadzone w Białorusi czy Rosji?? Są tyle samo warte co wybory na Krymie pod lufami ruskich żołnierzy przebranych w tubylców wyposażonych w broń w ''marketach'' czy podobnych plebiscytów... A nawet, gdyby te ''sondaże'' były prawdziwe, to skąd pomysł, że akurat ludzie, którzy wyemigrowali z tych krajów popierają faszystów putina??? Czy można głupszą asumpcję dokonać w tym temacie??
~Ktoś... | 19 marca, 14:54
Posłuchaj wypowiedzi ludzi z Rosji i sportowców co mówią na temat wojny na Ukrainie...oraz sondaży z Rosji....więc nie dziw się reakcji społeczeństwa...
~fdf | 19 marca, 20:13
Tego gamonia co napisał, że Jelenia to ziemie czeskie lub niemieckie trzeba chyba nauczyć i dokształcić jakie ziemie zajmował Książę Polski Bolesław III Krzywousty. To miasto zostało założone za czasów jego panowania. Niemcy i Czesi byli tu gośćmi na nie swoim terenie.
~DJ 8* | 20 marca, 14:39
Polaczki dziczeją ,na światłach trąbią bo 4 sek zapaliło się zielone . Zastawiają wyjazdy z posesji. Zatrzymują się na "zebrach" .Zajmują miejsca parkowania inwalidom. Wyprzedzają ciąg aut na 2 ciągłej. Po 16,17 setuchna /małpeczka/ browarek i do domu autkem przecież to tylko 50m. W kolejce do lekarz kłutnie a najgorsze te wytatuowane ''mamuśki" z wargami jak parówki .
~do ~DJ 8* | Dziś, 14:39 | 20 marca, 15:48
A ty kto ???? Chińczyk !!!! !!!!
~Dorsz | 21 marca, 10:54
Bardzo dziękuję za ten artykuł ! Już myślałem, że to ja postradałem zmysły ze swoimi poglądami. "Jelonka" przywróciła mi równowagę. W sprawie wojny Rosji z Ukrainą za grosz nie wierzę ogólnopolskim mediom, które przyczyniają się, no właśnie to takich pomysłów, jak powyżej. To taki amerykański sposób na komunistów i Japończyków. Tak naprawdę nic lub niewiele wiemy na temat przyczyn wybuchu tej wojny oraz jak ona rzeczywiście przebiega. Najgorsze w tym wszystkim jest cierpienie dzieci oraz niewinnych cywilów; niezależnie, czy są oni Białorusinami, Rosjanami, Ukraińcami. Niech będą przeklęci wszyscy przyczyniający się do szerzenia nienawiści i wojny.
~do wszystkich | 21 marca, 14:25
Józef Piłsudski "Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym"
~pewnik | 21 marca, 18:27
Jakubiak: Gdyby Tusk ze swoją bandą rządził dzisiaj Polską, nie byłoby co zbierać. Dopiąłby się most pomiędzy Niemcami i Rosją
~Brawo | 21 marca, 20:27
Stop dla oszołomów , nie ma odpowiedzialności zbiorowej , pisałem o tym gdy bieg piastów ( celowo z małej) wykluczył Białorusinów i Rosjan. Cofamy się do czasów barbarzyńskich już w Grecji podczas olimpiady zawieszano wojny aby sportowcy mogli rywalizować tymczasem my niby spadkobiercy kultury helleńskiej zachowujemy się jak dzicz.
~Obywatel | 21 marca, 21:12
Wojna w Ukrainie zaczęła się od masowego mordowania Rosjan przez Ukraińców. W tym akurat mają wprawę.
~Do Obywatel | 21 marca, 23:02
PILNE!!!!! musisz się leczyć, czy nikt z rodziny nie daje Ci wsparcia? Chociaż spróbuj u weterynarza. Putin Ci nie pomoże, prędzej ZIMNY CHIRURG.
~jml13060 | 24 marca, 12:39
W bufecie gdzie jadam obiady pojawiły się w miejsce pierogów ruskich "pierogi ukraińskie". To samo, ale pod inną nazwą. Podobno muzycy Filharmonii Bydgoskiej zadeklarowali, że nie będą grać utworów Czajkowskiego. W dużych miastach na urzędach i autobusach niebiesko-żółte flagi (dobrze, że nie czerwono-czarne). ... Co wy na to? Jak dla mnie to przejawy prymitywnej rusofobii i nienawiści. Modlitwa o wschodzie słońca: "... Każdy Twój wyrok przyjmę twardy Przed mocą Twoją się ukorzę Ale chroń mnie, Panie, od pogardy Od nienawiści strzeż mnie, Boże ..."
~półkem | 25 marca, 11:27
Widac że agenci wpływu, zwykłe trole i ryskie onuce mają się dobrze. Zapomniały matoły jak Polacy uciekali z Polskimw 1980 i 81? Temu kto wywiesza takie apele należy urwać cochones.
~wer | 26 marca, 18:02
bede kupowac tam gdzie zechce, trzeba być kompletnym głupkiem by niszczyć prostym ludziom interesy .Wy bojkotujcie wielkie korporacje, tam to dopiero robią przekręty
~xiz | 27 marca, 10:34
Do typa z pierwszym komentarzem: może spytaj właścicieli tego sklepu, czy są za wojną. Statystyka bywa myląca, średnia wieku w twojej rodzinie może nie być zbieżna z wiekiem żadnego z jej członków, przykład pierwszy z brzegu. Zresztą widocznie coś tym ludziom musiało się nie podobać na Białorusi, skoro wyjechali. Taki tekst jak na obrazku to zwyczajne podłe szczucie.
~jj | 29 marca, 22:04
Bialorusin ma jasno odcinac sie od tego, co robi kierownictwo jego kraju. Lub do czego jest przymuszane.... Inaczej jest wspolwinny. Artykul jest antypolski i zostal zgloszony.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja