« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 29 lipca 2021.Imieniny: Marty, OlafaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Dezorientacji turysty–rowerzysty ciąg dalszy

Sobota, 9 listopada 2019, 21:40
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że wszystko w tym temacie "gra i buczy" jak przysłowiowa orkiestra zdrojowa, to ja chcę tylko dodać, że te nazwy ścieżek rowerowych, są bardziej ku chwale ojczyzny, a może raczej jako ozdobnik, niż rzeczywiście informują o tym, ile jeszcze jest do danego miejsca. Na tę okoliczność poprzednio podawałam przykład z ulicy Zjednoczenia Narodowego, ale ku mojemu zaskoczeniu to nie wszystko.
Dziś dowiedziałam się na przykład, że kiedy stoję na ulicy Sobieszowskiej róg Lubańskiej, to do dworca kolejowego mam 300 metrów, kiedy to już od maja tego roku mamy szumnie nazwany dworzec, bo przecież to tylko przystanek kolejowy zdecydowanie bliżej niż te podane 0,3 km, o których nas informuje znak. No chyba, że mamy sobie podjechać te 300 metrów, by pooglądać dawne wspomnienie dworca, stacji i ponarzekać, lub właśnie oddać się wspomnieniom, jak kto kiedyś było. I wtedy jest to jak najbardziej słuszne założenie, bo w przeciwnym razie należy jak najszybciej coś zmienić.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Wytyk | 11 listopada 2019, 7:09
Jak najszybciej to należy coś zrobić z rowerzystami upierdliwcami, którzy pomimo wyznaczonej drogi dla rowerów, jadą środkiem ulicy jak święte krowy, utrudniając życie innym użytkownikom.
~MiłoszKamiński | 11 listopada 2019, 14:06
Zamiast wysłać mejla do miasta wypisujesz po portalach anonimowe, małostkowe i rozemocjonowane artykuły o jakichś 300 metrach trudnych dla rowerzysty, których to żali nikt z miejskich decydentów tu nie wypatrzy. Bez sensu! Nie trzeba się wstydzić nazwiska i zwrócenia się do miasta, tylko załatwić sprawę jak należy zamiast pisać tutaj anonimowe czyli niczyje frustratynki.
~fajfus | 12 listopada 2019, 11:31
szukanie dziury w d. -przecież dworzec kolejowy jest 300m od drogowskazu
~Iks | 12 listopada 2019, 12:02
Nie dało się czepić niczego poważniejszego?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja