« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 17 listopada 2019.Imieniny: Grzegorza, Salomei, ElżbietyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Dogtrekking Karkonoski II edycja

Autor: kinia141
Środa, 26 lipca 2017, 9:27
Świetna impreza 2016 roku, z Waszą pomocą możemy to powtórzyć! RUSZA II Edycja DOGTREKKINGU KARKONOSKIEGO, zagłosuj i namów znajomych, by oddali swój głos na PROJEKT #4!
LINK DO GŁOSOWANIA: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta–glosowania/4.
A oto relacja z poprzedniej edycji :
24 września 2016 DOGTREKKING KARKONOSKI I edycja
24 WRZEŚNIA 2016 na terenie Kempingu „Wiśniowa Polana” miał miejsce pierwszy Dogtrekking Karkonoski - impreza o charakterze biegu na orientację z psem, skierowana do aktywnych właścicieli czworonogów, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.
PARTONAT I DOFINANSOWANIE. Dogtrekking Karkonoski został zorganizowany w ramach rogramu „Aktywny Dolny Śląsk” finansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a zwieńczeniem naszych działań i starań było objęcie naszej imprezy Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Dzięki dofinansowaniu oraz sponsorom udział w imprezie był bezpłatny - nie uwarunkowany uiszczaniem opłaty wpisowej - co jest ewenementem w skali kraju, a każdemu uczestnikowi udało się zapewnić bogate pakiety startowe oraz atrakcyjne nagrody za pokonanie tras. W trakcie biegu zawodnicy mieli zapewnione przekąski regeneracyjne na wybranych punktach trasy, a psy dostęp do świeżej wody. Na mecie dla każdego zapewniony był bezpłatny dwudaniowy posiłek regeneracyjny oraz napoje.

MIEJSCE. Przemyślany wybór miejsca na bazę zawodów zapewnił uczestnikom możliwość bezproblemowego zaparkowania samochodu, dostęp do węzła sanitarnego oraz możliwość schronienia się w razie złych warunków atmosferycznych. Imprezę zabezpieczała straż pożarna oraz zapewniona była opieka medyczna.

STATYSTYKI. Dogtrekking Karkonoski zgromadził blisko 150 zawodników i drużyn. Dało to imprezie prawie 100% frekwencję, co jest swoistym ewenementem na tego rodzaju eventach. Jako organizator cieszymy się z faktu, że na starcie ramię w ramię stanęli zarówno tak wytrawni biegacze jak sam zwycięzca Pucharu Polski 2016 w Dogtrekkingu jak i całe rodziny z dziećmi, młodzież, oraz osoby starsze. Uczestnikiem biegu była również osoba niepełnosprawna. Najmłodszy zgłoszony uczestnik biegu miał 5 lat, dwie najstarsze zawodniczki - 62 lata. W zawodach, wraz z rodzinami, rywalizowało 18 dzieci poniżej 16 roku życia, oraz 85 psów wszelakich ras w tym pies na wózku inwalidzkim.

Jako organizatorom udało się nam spełnić nasze główne założenia: promowania regionu poprzez pokazanie jego walorów na trasach, rozpowszechnianie turystyki i sportu w towarzystwie psów oraz propagowanie aktywności na łonie natury i zdrowego trybu życia, faktem stała się również integracja tak różnych środowisk, które połączyła wspólna pasja.

Ogromy POZTYWNY ODZEW w mediach pozwala nam sądzić, że impreza „Dogtrekking Karko-
noski” była dużym sukcesem organizacyjnym, który w odpowiedzi na liczne zapytania i oczekiwania uczestników, chcielibyśmy powtórzyć za rok.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Mieczysław Chrząszcz | 26 lipca 2017, 12:02apn-37-*-166-254.dynamic.gprs.plus.pl (37.*.166.254)
A nazwać to po polsku to co za trudne ?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja