« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 23 sierpnia 2019.Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży, WiktoraNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Film i zdjęcia z Łysogórek MTB

Autor: razmich
Poniedziałek, 29 maja 2017, 10:36
Wczoraj obserwowałem, fotografowałem i filmowałem pierwsze w tym sezonie Zawody Rowerowe w Kolarstwie Górskim Łysogórki MTB.
W masywie Łysej Góry, w Górach Kaczawskich ścigali się mali i duzi rowerzyści. Przedszkolaki i seniorzy. Pogoda rewelacyjna, na trasie grama błota nie było. Kibice dopisali, bar czynny. Dzieci po zawodach mogły pozjeżdżać torem tubingowym dla zabawy. Zapraszam do obejrzenia niedługiego filmiku.Duża galeria zdjęć na oficjalnej stronie Szkoły Narciarskiej Aesculap - Założyciela Zawodów Rowerowych w Kolarstwie Górskim Łysogórki MTB:
http://www.aesculap.com.pl/

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja