« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 23 lipca 2021.Imieniny: Apolinarego, Bogny, Brygidy, StwoszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Geologiczne znalezisko w piaskownicy na Osiedlu Orlim

Piątek, 11 października 2019, 21:32
Aż chciałoby się zaśpiewać "Fantazja, fantazja, bo fantazja, fantazja jest od tego aby bawić się na całego.." bo cóż można rzec, gdy widzi się coś takiego...
A może po prostu powinnam się już przyzwyczaić do tego typu "atrakcji", w końcu całkiem niedawno pokazywałam Państwu do czego może przydać się dziecięca karuzela na rzeczonym Osiedlu.

Tym razem jednak ktoś poszedł o krok dalej i wrzucił do piaskownicy znajdującej się pośrodku osiedla ogromną granitową kostkę. Pomijam już aspekt po co zadał sobie aż tyle trudu-bo ja trzy razy się za nią zabierałam, by ją wyciągnąć na w miarę bezpieczną odległość, ale przede wszystkim była bardzo niebezpieczna dla bawiących się tam dzieci.

Dziwię się,że nikt przede mną tego nie zauważył, nie zareagował we właściwy sposób. A może to ma być początek odstraszania milusińskich od zabaw na placu, bo np. przeszkadzają mieszkańcom, bawiąc się pod oknami?

Apeluję do rodziców i pozostałych opiekunów: zwracajcie uwagę na to, co dzieje się wokół Was dla waszego dobra, ale przede wszystkim dla zdrowia i życia waszych pociech. A do wszystkich pozostałych pomysłowych osóbek, które coś być może chcą takimi zachowaniami zamanifestować- zwracam się o rozsądek, bo być może ta pomysłowość kiedyś obróci się przeciwko Wam... Dołączam zdjęcia obrazujące zastane miejsce w tym tygodniu.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~temat roku | 12 października 2019, 10:58
tytuł idiotyczny podobnie jak problem tej znudzonej mamuśki
~Do temat roku | 26 października 2019, 19:32
Problem będzie, jak jakiś małolat, menel lub wandal weźmie tę kostkę granitową i rzuci nią w czyjeś okno, w konkretną osobę, zwierzę, dziecko, samochód. Może to skutkować nie tylko poważną szkodą, ale także okaleczeniem. Małe dzieciaki także bywają złośliwe i mogą zrobić krzywdę innemu dziecku. Kiedy byłam w wieku przedszkolnym, mały chłopiec zranił inne dziecko znalezioną cegłą w rękę, która była cała we krwi. Do nieszczęścia wiele nie brakuje.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja