« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 18 sierpnia 2022.Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, KarolinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Głosuję na Pawła Kukiza

Autor: oskarl
Poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 19:24
Słaby naród, to słabe państwo. Weźmy sprawy w swoje ręce. Jeśli wygra POPiS to pretensje możecie mieć tylko do siebie.
Walkowerem będzie bojkot wyborów. Trzeba zaryzykować i zagłosować na Pawła Kukiza. To jedyna szansa wyhamować ekspansję magdalenkowców, partyjniaków i zapoczątkować odwrócenie odwiecznej rotacji nierobów, przestępców i Żydów na stołkach polskiej władzy. Można wprowadzić go do drugiej tury, albo zbudować poważny elektorat do wyborów parlamentarnych. Nawet jeśli nie zostanie już teraz Polak, obywatel, Prezydentem RP, to będzie poważną siłą i argumentem, kartą przetargową w przyszłym parlamencie. Tylko ślepiec, idiota lub kolaborant zagłosuje na rzekomą opozycję kandydata PO (UW), czyli na kandydata z PiS (AWS), SLD (PZPR), czy PSL (ZSL) lub spadochroniarzy co zmienili etykietki. Tylko Judasz wchodzi sześć razy do tej samej rzeki. Tylko analfabeta lub anty-polak zagłosuje na innego Żyda lub przegraną kartę. Nie ma znaczenia jaki konkretny stosunek mam do Korwinów, Braunów i innych ogarów, fanatyków. Mniejsze zło, to zawsze zło.
Widać gołym okiem kto jest aspołeczny. Rozsądny człowiek nie odda głosu na beton partyjny i na kanapy. Świętych może nie ma, ale werbalne zaufanie do apartyjnego człowieka może dać fundament na prawdziwą solidarność. Na platformę oburzonych. Na bezpartyjnych samorządowców. Na zlikwidowanie progów wyborczych, dofinansowania partii politycznych i oszustw wyborczych. Na obalenie zdrajców i eksterminatorów. Na powrót emigrantów do kraju i zbudowanie prawdziwej demokracji Na reformę I, II i III władzy. Na zniesienie immunitetów i przywilejów. Na zmianę Konstytucji, ordynacji wyborczej i wszelkiego prawa. Na obalenie fałszywej niezawisłości i wprowadzenie realnego nadzoru nad władzą ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą. Nad zjednoczeniem narodu i odbudowaniem Polski.
Trzeba rejestrować wybory i rozliczać winnych nadużyć. Trzeba mieć godność i walczyć. Trzeba w coś wierzyć, bo inaczej zostanie nam tylko Irlandia lub sznurek. Krytykowanie trybuna za coś czego samemu się nie ma to dywersja. Szukanie dziury w całym to jątrzenie. Nie poddawajmy się i nie zazdrośćmy wszystkim. Trzeba dążyć do demokracji bezpośredniej. Trzeba dążyć do obligatoryjnego referendum. Trzeba dążyć do sprawiedliwości. Trzeba dążyć do lepszego jutra. Ja nie namawiam do tego we własnym interesie. Ja kocham ludzi i Polskę. Nie można czegoś zmienić i iść na przód stojąc w miejscu lub w rozkroku. Słaby naród, to słabe państwo. Weźmy sprawy w swoje ręce. Jeśli wygra POPiS to pretensje możecie mieć tylko do siebie.
Kukiz studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim. Nie jest Antkiem policmajstrem i agentem Tomkiem. Nie jest zwolennikiem podsłuchów i prowokacji politycznych. Nie jest faryzeuszem i fanatykiem religijnym. Jest katolikiem, ale nie wykorzystuje fałszywie religii do polityki. Jest wrażliwym, dobrze usocjalizowanym człowiekiem.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Robb | 28 kwietnia 2015, 7:43
Mój głos ma na bank, bo nie wierzę politykom :)
~wer | 28 kwietnia 2015, 8:19
Źle jest teraz a gorzej będzie jak nie postaramy się nic zmienić. Paweł przynajmniej będzie próbował i za to mój głos też ma.
~michałł | 28 kwietnia 2015, 8:27
głosujemy na kukiza ,rozgonić zlodziei i rozliczyć wproawdzić karę śmirci z waznością do 25 lat wstecz dla żłodziei i oszustów
~Mam | 28 kwietnia 2015, 9:04
A na "władców terenowych" zostaną wybrani ci, co mają pieniądze i już teraz jakieś stanowiska. Są znani. I nic się nie zmieni. Władza i pieniądze zawsze będą ciągnąć do jeszcze większej władzy. A Pan Kukiz niestety nie ma żadnego zaplecza, które mogłoby mu pomóc w sprawowaniu urzędu.
~AD966 | 28 kwietnia 2015, 9:58
Tak jest na Kukiza> Wiadomo że nie załapie się teraz ale na jesieni musi przejść i zacznie zmiany.
~Studiował? | 28 kwietnia 2015, 10:07
Studiował? Ale czy skończył? Jakie ma kwalifikacje do sprawowania najwyższego urzędu w państwie? Żadnych, prawda? Za to nie raz pokazał, jaki jest fałszywy. Najpierw brał udział w przemyśle pogardy skierowanym przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu ( jego skandaliczne wypowiedzi każdy może sobie wygooglować) a potem fotografował się przy grobowcu na Wawelu. Skończcie też wreszcie Panowie z określeniami typu " Antek policmajster", bo to żałosne. Chociaż rozumiem, że człowieka, który wdrażał lustrację, zlikwidował WSI i wyjaśnia katastrofę smoleńską można nie lubić.
~pk | 28 kwietnia 2015, 10:10
u mnie wszyscy tez zagłosują na Kukiza
~tp | 28 kwietnia 2015, 10:14
Do niepójścia na wybory, czymkolwiek to jest, może namawiać tylko idiota, volksdeutsch, agent mafii czworga lub Michnik. Zostańcie w domu lub głosujcie na beton. Na jedno wyjdzie. Beton będzie kolejne 25 lat rządził, decydował o Nocnych Wikach i o waszych samobójstwach... Nie ma realnych szans unieważnienia wyborów. To utopia. Z kolei nawoływanie do głosowania na najsłabszego, zupełnie niewidocznego, to prowokacja. Nie wybiera się zaplecza tylko jednego człowieka. Ustrój jest chory, ktoś nad tym pracował. Ktoś za was myśli. Nie takie betony burzyli. Trzeba naprawić mentalność ludzi i zburzyć totalitaryzm. Zapleczem Kukiza jesteśmy my.
~```` | 28 kwietnia 2015, 10:32
Hmmmmm. A co psychiatra na ten tekst?
~gi | 28 kwietnia 2015, 10:39
Polecam - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tanajno-mielismy-wspolpracowac-z-kukizem-ale-zaczal-nami-dyrygowac-jak-wodz/f9f455
~Jaca | 28 kwietnia 2015, 10:40
Dyrdymały w stylu przywódców zeszłego ustroju i tyle w temacie
~bełkotliwy_smardz | 28 kwietnia 2015, 10:41
Może i zaplecza politycznego Kukiz nie ma, doświadczenia politycznego też nie, ale przynajmniej Pierwsza dama RP byłaby pierwsza klasa!
~ja wam dam | 28 kwietnia 2015, 10:54
Głosuj sobie autorze na kogo chcesz,nawet na Jezusa..ale każdy ma własne prawo wyboru i swoje opinie zostaw dla siebie bo i tak na mądrych ludzi nimi nie wpłyniesz.
~tp | 28 kwietnia 2015, 11:56
„mądrzy” ludzie siedzą u Brata Alberta, a niejeden psychiatra jest pacjentem w Tworkach
~pffff | 28 kwietnia 2015, 12:01
Ach ten internet,ileż on ka...lizuje "energii" i "geniuszu" :D:D:D.Na codzień potulne popychadło w robocie i posłuszny pantofel w domu,w necie tygrys,forpoczta zmian i rewolucjonista w jednym.Nie znasz kukiza,nie wiesz kim jest,nie masz w 1 % pojęcia,jak daleko Ci do niego,jego mentalności,aktywności i poczucia wolności.Wkręcacie sobie co jakiś czas,ze ten czy tmaten jest "wasz" i masturbujecie się przy klawiaturach.Kukiz dziś mówi tak,jutro wyskoczy z czym innym,to ostro popijający rockandrolowiec a nie dwudziestopierwszowieczny karierowicz splacający 40 metrów przez 30 lat dający się dymać na każdym kroku.I nie nadaje się na Pierwszego.Amen
~fary | 28 kwietnia 2015, 12:27
popieram !!!
~t | 28 kwietnia 2015, 13:13
Na pierwszego nadają się tylko materialiści, sprzedawczyki, nieroby, zdrajcy, złodzieje, oszuści i prowincjonalne lekarki? Wy dajecie się przez nich trzydzieści lat dymać...
~xxx | 28 kwietnia 2015, 13:55
Kukiz to jakiś żart :::::::)
~pffff | 28 kwietnia 2015, 15:21
Dymać ??? Może Ty,ja sobie radzę.Masz coś do propwincjonalnych lekarek? Bo ja nic,szanuję je i podziwiam.Komorowski jest takową? Waszym wrogiem jest każdy,dziecko proszące o uwagę,żona piorące wasze skarpety,kierowcy przed wami i za wami na drodze,jakby t obyła ich wina,że wasze zycie kuleje i nie radzicie sobie sami z sobą.Powtórzę.Kukiz na Pierwszego się nie nadaje.Nadawał się Mazowiecki,nadawał Bartoszewski,niezły był L.Kaczyński ,niezły byłby Frasyniuk.Trzej nie żyją,Frasyniuk nie chce.Z obecnego zestawu sorry-nie ma wyboru,pozostaje ten urzędujący.
~tp | 28 kwietnia 2015, 15:48
Wymieniłeś samych Żydów. A teraz przea...lizuj ile z porozumień sierpniowych zostało zrealizowanych. Trzy miliny emigrantów, w każdym mieście schroniska Brata Alberta (zarządzane przez byłych Frasyniukowych), sześćset oczekujących na eksmisję do slumsów socjalnych w Jeleniej Górze, 20 % rzeczywiste bezrobocie, wigilie dla kilkuset tysięcy głodnych na placach, ofiar samobójstw więcej niż wypadków śmiertelnych, drekslmeiery, schneidery i aldiki zamiast polskich zakładów pracy, wyprzedane grunty i pałace... To wszystko ludzi wina. Nie radzą sobie, bo nie umieją się ustawić, kraść, stworzyć własnych ustaw. Frasyniuk, Michnik i Komorowski nie muszą się martwić. Poradzili sobie. Ustawili się, wyprzedając Polskę i gwałcąc naród. Sorry, taki mamy klimat?
~LUIS | 28 kwietnia 2015, 16:09
jak zwykle BEŁKOT przedwyborczy a potem będzie miał w dupie wyborców jak każdy politykier w tym śmieszno=dzikim kraju
~luis | 28 kwietnia 2015, 16:13
jacy ludzie potrafią być żałośni ...w show biznesie nie wyszło to do polityki...oby do KORYTA ustawić siebie aa przy okazji rodzinkę
~pffff | 28 kwietnia 2015, 17:40
No tak mój drogi tp ,wymieniłem najbliższych,kierowców ,a zapomniałem o Żydach,o pardon-żydach.Ci to są już najgorsi...Najwyraźniej szanowny tp nie odnajdujesz się we współczesności,no cóż ja Ci poradze.Każdy woźnica miał traumę po wynalezieniu samochodu,kilku celników miało wiele lat potem problem z Schengen,dzis tp ma problem z obco brzmiącymi szyldami.I ten problem seksualny-dymanie,gwałcenie,kryzys wieku i niemożnosć przez Ciebie przemawia? Są na to środki na receptę,spróbuj :)
~Głosuję na Kukiza | 28 kwietnia 2015, 18:06
SZKODZISZ KUKIZOWI, przestań pisać takie bzdury. Polska to kraj dla wszystkich, którzy chcą pracować dla jego dobra, nieistotne czy Polak, Żyd, Niemiec, Rosjan. Więc zamknij buzię pogrobowcu Hitlera i przestań szkodzić Kukizowi takimi tekstami.
~t | 28 kwietnia 2015, 18:24
„jacy ludzie potrafią być żałośni ...w show biznesie nie wyszło to do polityki...oby do KORYTA ustawić siebie aa przy okazji rodzinkę” - to aluzja do Szanownie nam panującego Komorowskiego? „dymać” zaczął ~pffff | Dziś, 12:01 | Wie nawet jak sobie z tym radzić;-)
~kola | 28 kwietnia 2015, 18:40
ja glosuje trz na Kukiza madry facet czas na zmiany dosyc platformy
~Gość | 28 kwietnia 2015, 18:55
No gdzie Kukiz do władzy, przecież to typa walczaka dla samego walczenia, nic ale absolutnie nic za nim nie stoi, jakby doszedł do władzy nawet by nie wiedział od czego zacząć, dla mnie to taki drugi Lepper. A jego wiarygodność jest zerowa - kiedyś s...x, drugs and rock''n roll a teraz garniturek. Dlatego cała moja rodzina wybierze Bronka, jedynego poważnego kandydata, miejmy nadzieję, że skończy się na pierwszej turze, pozdr
~t | 28 kwietnia 2015, 18:56
Polska nie jest dla wszystkich. Wygoniła trzy miliony Polaków z kraju, a wczoraj nie wpuściła rosyjskich motocyklistów, którzy złożyli kwiaty w hołdzie zamordowanym Polakom w Katyniu... W Polsce nie szanuje się Polaków, jest priorytetowy mandat w polskim sejmie dla Niemca... W Polsce jest dupokracja
~pytanu | 28 kwietnia 2015, 20:35
Czy p. Kukiz studiowal? A p. Walesa studiowal? Miał kwalifikacje na prezydenta? A był Prezydentem
~cieplik to j | 28 kwietnia 2015, 20:50
Wiem że nie wygra,ale może to zmusi tych co wygrają do myślenia,w końcu od czegoś trzeba zacząć,i eliminować starych wyżeraczy,głosuje na Kukiza.
~fan sekty po | 28 kwietnia 2015, 21:00
w tym towarzystwie to brunek jest staaary
~pffff | 28 kwietnia 2015, 21:01
Rety,ludzie, proszę Was,zasiadajcie do dyskusji trzeźwi..
~fan sekty po | 28 kwietnia 2015, 21:40
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/polityka-przy-kawie/wideo/27042015/19558158
~fan sekty po | 28 kwietnia 2015, 21:41
To świniopas bimbrownik bankrutuje
~maja79 | 29 kwietnia 2015, 17:05
ja i moja rodzina na Kukiza

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja