« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 1 sierpnia 2021.Imieniny: Juliana, Justyna, Nadii, PiotraNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

I dziwnie, i strasznie…

Autor: z okna
Piątek, 13 marca 2020, 13:11
Siedzę w domu, bo jestem w tzw. grupie dużego ryzyka zagrożenia koronawirusem. Chce mi się jeszcze żyć, więc stosuję się do zaleceń i nie opuszczam od przedwczoraj mieszkania, co przyjemne nie jest, bo ile można siedzieć w tzw. czterech ścianach.
Co trochę spoglądam przez okno i widzę moją ulicę - dotąd bardzo ruchliwą, bo w pobliży jest szkoła, sklepy i stacja benzynowa - teraz praktycznie wymarłą. Tylko co jakiś czas przechodzi pojedyncza osoba, a ruch aut zmalał drastycznie.

Martwi mnie to i cieszy równocześnie. Martwi – bo zagrożenie zakażeniem jest realne, a cieszy – bo ludzie poważnie potraktowali komunikaty i jak nie muszą, nie wychodzą z domów.

Może uda nam się w zdrowiu i spokoju tę „wojnę wirusową” przeczekać. Czego wszystkim z całego serca życzę.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~gutek | 27 marca 2020, 17:28
Siedzisz, patrzysz przez okno i :"O, człowiek! E tam, człowiek, musi jakiś tutejszy."

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja