« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 11 lipca 2020.Imieniny: Benedykta, Karoliny, Olgi, PelagiiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Istnieje życie po śmierci – naukowcy mają dowody

Autor: ela26
Wtorek, 6 czerwca 2017, 12:14
Życie każdego człowieka ma swój kres. Wiele osób uważa, że śmierć to dopiero początek. Dla innych ta teoria jest wręcz śmieszna. Są jednak dowody naukowe, potwierdzające, że świadomość nie umiera wraz z ciałem.
Ponad dwa tysiące osób, które przeżyły śmierć kliniczną zostało przebadanych przez naukowców z Wielkiej Brytanii, skupionych wokół University of Southampton. Wyniki ich pracy dowodzą, że jeszcze trzy minuty po zatrzymaniu akcji serca pacjenci byli świadomi, o czym świadczyły ich wspomnienia. Z tym, że tylko dwa procent z nich mówiło o opuszczeniu własnego ciała.

Badanie jest zaskakujące, bo do tej pory przyjmowano, że 30 sekund po ustaniu akcji serca przestaje funkcjonować mózg, a wraz z nim nasza świadomość. Teraz wiadomo, że tak nie jest. Choć pytań w związku z tym pozostaje znacznie więcej i na odpowiedź z pewnością trzeba będzie jeszcze długo poczekać.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja