« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 1 lipca 2022.Imieniny: Haliny, Marcina, MarianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Jak działa Schronisko dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze? cz. 2

Autor: Dioz
Wtorek, 13 czerwca 2017, 0:08
cz. 1 - https://www.facebook.com/dolnoslaski.ioz/posts/1851261978528248
Oświadczenie DIOZ - https://goo.gl/DmqFcc

Warto wskazać, iż od kilku lat schronisko nie prowadzi wolontariatu, zaś wszystkie osoby, które chcą w jakikolwiek sposób pomóc zwierzętom, są skrupulatnie weryfikowane.
W ciągu jednego dnia otrzymaliśmy bardzo wiele wiadomości od byłych wolontariuszy oraz uczniów Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze, którzy wykonywali praktyki właśnie w tym schronisku - są one przerażające. Wszystkie przedstawione fakty zostaną skrupulatnie opisane i przedstawione prokuraturze. Na dzień dzisiejszy wiemy, że kierowane do organów ścigania zawiadomienie nie będzie dotyczyć wyłącznie znęcania się nad zwierzętami, lecz możliwości popełnienia innych czynów zabronionych, w tym przestępstw urzędniczych.
Z dokumentacji, która została nam udostępniona, wynika, iż Schronisko dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze było wielokrotnie kontrolowane przez Inspekcję Weterynaryjną w Jeleniej Górze. Kontrole przeprowadzane kilka lat temu były wykonywane przez lekarza weterynarii, który OBECNIE PRACUJE W SCHRONISKU! Czy przypadkiem jest, że podczas tychże kontroli nie stwierdzono jakichkolwiek nieprawidłowości?
Zwracamy się z apelem do wszystkich osób mogących mieć jakiekolwiek informacje w zakresie nieprawidłowości do jakich miałoby dochodzić w schronisku dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Prosimy o zgłaszanie się osób, które adoptowały ze schroniska niewystylizowaną suczkę lub niewykastrowanego psa. Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl
Prosimy o udostępnianie naszego apelu!

Zdjęcia: https://www.facebook.com/dolnoslaski.ioz/posts/1851413315179781

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja