« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 13 sierpnia 2022.Imieniny: Diany, Hipolita, PoncjanaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Jak się Państwu żyje w Jeleniej Górze?

Piątek, 1 lipca 2022, 12:41
Zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety znajdującej się na stronach Miasta Jelenia Góra, ankiety jak to ujęli Organizatorzy:
"badającej satysfakcję mieszkańców Jeleniej Góry. Ankieta ma m.in. na celu zidentyfikowanie Państwa oczekiwań jako mieszkańców Jeleniej Góry i klientów miejskich instytucji. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane jako wskazówki do wdrażania Planu Rozwoju Lokalnego oraz Planu Rozwoju Instytucjonalnego w ramach projektu „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze!”."

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~do rozpuku | 1 lipca, 13:40
Po juju fest !!!!!!!!!!
~spacerowicz | 1 lipca, 14:50
Młodzi uciekają za pracą zagranice a reszta to element i seniorzy i przesiedleńcy którzy są tymczasowo i pracują w hipermarketach a reszta chleje za darmo , tak wygląda J.Góra , nawet nie ma kibla tylko krzaki
~Jeronimo | 1 lipca, 16:58
Jako instalator na swoim, żeby mieć mniej niż 10 tyś./m-c to ciężko, ale trzeba pracować, nie się opieprzać.
~jeżyk | 1 lipca, 17:00
Jest ok!!!
~pasażer | 1 lipca, 17:16
Jest spoko ale mogło by być więcej autobusów przegubowych. Powinno być też więcej imprez plenerowych z koncertami.
~elzo | 1 lipca, 19:25
Pisowski dziadzio kręci afery na tiktoku? A może trzeba coś wymyślić, a nie tylko krytykować?
~PO-jak podwyżki | 2 lipca, 7:23
Ogólnie widać troszkę poprawę, ale dalej jest BARDZO poważny problem z utrzymaniem czystości w mieście, tu potrzeba radykalnych zmian i wzmożonej energii. Bardzo wąskie place parkingowe w mieście co skutkuje bezustannym uszkadzaniem aut i poobijanymi samochodami. To akurat uważam za skandal niebywały. Ktoś za to powinien ponieść konsekwencje i naprawić wyrządzone szkody. Bardzo wysokie PODATKI lokalne. W Bolesławcu mieszkańcy nie płacą PODATKU od nieruchomości. Bardzo drogie bilety autobusowe--W Bolesławcu i wielu innym przyjaznym społeczeństwu miastach transport miejski jest ZA DARMO.
~PO-jak podwyżki | 2 lipca, 7:33
Rozrost niebywały urzędów i urzędników i co za tym idzie KOLOSALNY KOSZT dla mieszkańców w ich utrzymywaniu, i dlatego słyszymy ciągle,--,, PININDZY NIMA'''' Coroczna impreza-- Teatry Uliczne będą bardzo skromne. Pan Prezydent mówi że na to ,, PININDZY NIMA'''' Skądś to powiedzonko znamy wszyscy. Wszędzie tam gdzie rządzi klika kolesi z PO-PSL-SLD.
~PO-bieda, niedola i zdrada. | 2 lipca, 7:41
Gdyby nie pieniądze NASZE dawane przez Rząd Centralny czyli PIS i Zjednoczona Prawica to prawie wszystkie inwestycje w Jeleniej Górze i okolicy nie były by realizowane .Pieniędzy z podatków lokalnych starcza ledwo na utrzymanie bardzo przerośniętej administracji lokalnej--czytaj KOLESI.
~PO-bieda, niedola i zdrada. | 2 lipca, 7:55
Lekką poprawę widać ale podstawowym problemem jest słabość władzy i reprezentowanie tylko interesów lokalnych CZERWONYCH baronów z PO-SLD. Reszta się nie liczy a jest jedynie aby zrealizować i zapłacić za te interesiki .Wszędzie wielka niegospodarność i marnotrawienie pieniędzy dwa a i trzy razy drożej jak powinno być. Niekompetencja i bezradność w rozwiązywaniu problemów lokalnych. Kłamstwa i nie zrealizowane obietnice wyborcze co jest ewidentnym PODPISEM-jegomości z PO-PSL-SLD. Radosław Sikorski mawiał,, Obietnice wyborczy wiążą tylko tych co w nie wierzą, oraz że dwa razy obiecane to jak raz dać " To jest kwintesencja rządów PO-PSL-SLD.
~PO-bieda, niedola i zdrada. | 2 lipca, 8:00
Ekipa co tylko potrafiła psuć i niszczyć to na pewno nie będzie potrafiła tego naprawić z bardzo prostego powodu.----Oni tego nie potrafią. W gadce są jedynie świetni i w robieniu poważnych min i ustawianiu się do zdjęć. To im wychodzi najlepiej. Taka jest niestety prawda Pani Basiu. Nikodemy Dyzmy ot i co.
~Grzesiek5 | 3 lipca, 2:26
link do tej ankiety jest prawidłowy?
~Dede | 3 lipca, 8:25
W czym problem ? Są co 4 lata wybory Panie Leszczyk .
~Omo | 3 lipca, 9:26
Jelenia Gora jest piekna, ale strasznie brudno jest wszedzie-kiedys bylo czysto...czy zalezy to od rzadzacych w tym miescie...
~Opinia już prawie bylego miesz | 3 lipca, 12:13
W Jeleniej się nie żyje, tylko WEGETUJE! W tym miasteczku nic się nie dzieje, tutaj można przyjechać na kilka miesięcy przed śmiercią i po prostu umrzeć w spokoju, bo niczego innego to miasteczko nie oferuje dla ludzi którzy chcą czegoś od życia! Poza tym w żadnym innym miasteczku/mieście nie ma takiej ilości meneli/mieszkańca jak w Jeleniej! To zapadła dziura i każdy w wieku 15-40 lat o tym wie.
~Widokowa | 3 lipca, 13:06
Miasto bardzo upadło gdy stracilo status wojewodztwa. to co mnie przeraża i jednocześnie wstydzi to wszechobecny brud! Cieplice brudne, zasmiecone, jakby nikt nie sprzątał ! Słynne termy w Cieplicach - nie żyją żadnym rytmem ! a mialo tam byc przyjemnie, miło, Smutno, gdy pojedzie się do Boleslawca lub innego powiatu ościennego.
~DJ 8* | 3 lipca, 13:45
Jak się nie wychodzi z domu to może być . Jak wyjedziesz do /na miasto to tragedia .Tu nie zmieni się nigdy ,czu to będzie PO czy PiS bdzie tak samo .To są układy takie prowincjonalne "mafijne " miasto ,zapyziałe,mściwe,zapijaczone. Spożycie % wzrosło a zwłaszcza wśród kobiet.
~Grzegorz B. | 3 lipca, 14:36
Witam. Rozważam zakup mieszkania w Jeleniej Górze. Jakieś lokacje? Propozycje? Jak w każdym mieście są te lepsze jak i mnie przyjemne.. Spokój i bezpieczeństwo, to chyba najważniejsze kryteria. Bardzo proszę miejscowych o jakieś sugestie. Pozdrawiam.
~Jakby tu powiedzieć... | 3 lipca, 18:58
smród, bród, chamstwo i złodziejstwo
gelinho20 | 3 lipca, 19:19
Witam, zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Jeleniej Górze. Jaką lokację, ewentualnie, Wy mieszkańcy moglibyście polecić? Główne czynniki to spokój, bezpieczeństwo etc. Jakie lokacje lepiej odpuścić? Dodam że raczej mieszkanie w bloku lub jakiejś kamienicy w bardzo dobrym stanie. Jakieś sugestie, porady? Standard raczej wyższy. Pozdrawiam.
~8* | 4 lipca, 11:30
Wy obatelu Leszczyńska już nie sprawdźcie kibla w parku w Cieplicach? Jaka szkoda.
~tara | 4 lipca, 18:43
Gorzej już nie może być na tej wsi pn: Jelenia Góra. Wszystko dzięki rządzącej tu Peło (przerost administracji, brak kompetencji urzędasów, kolesiostwo, nic nie robienie). Ale Wwżne że Gminne Spółki mają się dobrze.
~Grzesiek5 | 7 lipca, 0:11
Za mało dróg i ścieżek dla rowerów.
~Jan z centrum | 7 lipca, 11:57
Brud i smród. Chodniki nierówne , nie można jechać wózkiem z dzieckiem bo tak trzęsie że dziecko wypadnie. Ulice są tak dziurawe jakich podobnych nie widziałem w żadnym innym miejscu w Polsce.Proszę odwiedzić Świnoujście a wtedy zrozumiecie co to są ulice , chodniki oraz ścieżki rowerowe.Światła na skrzyżowaniach nie mają absolutnie żadnej synchronizacji, dlatego też są tak ogromne korki.Ogólnie wszystko jest do dupy. Miasto jest bardzo niebezpieczne , można dostać po ryju nawet w biały dzień. Nie widzę patroli policyjnych od 20 lat. Muszę kupić jakiś pistolet na gaz bo na pomoc nie ma co liczyć.Bawcie się dobrze turyści i jeleniogórzanie.
~owo | 11 lipca, 23:26
Miasto jest BRUDNE. Jedna odnowiona ulica to mało. Zafajdane przez gołębie, nie sprzątane chodniki, między gónwami ptasimi leży pełno petów, nigdzie nie zobaczysz nikogo z miotłą na chodniku a o zmywaniu chodnika to nad Bobrem nie słyszano. Syf, kiła i mogiła czyli SKM.
~BeDe | 13 lipca, 12:52
Nie wykorzystany potencjał miejsca. Brak ścieżek rowerowych, brak parków (a te które są niewiele oferują i są zaniedbane), nie zagospodarowane okolice rzek (brak bulwarów, lokali gastronomicznych), brak miejsc rozrywki i dla dzieci i dla dorosłych, BRAK BASENU zewnętrznego. ŁADNE SĄ WYŁĄCZNIE WIDOKI i jest faktycznie święty spokój ( bo nic się nie dzieje)

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja