« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 16 października 2019.Imieniny: Ambrożego, Gerarda, GawłaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Jelonkowe szczęście

Autor: Moniuszka
Wtorek, 24 lipca 2018, 13:20
Niebanalnie napisać, zachęcić, poruszyć fantazję. Ile nam w większości zapracowanych, sfrustrowanych, zaganianych jeleniogórzanom do szczęścia potrzeba?
Pokażę Wam, jak ja rdzenna mieszkanka tej pięknej krainy wyszukuje w tym mieście odrobiny szczęścia i beztroski. Na poranny jogging albo spacer, nie trzeba być asem kondycji, wystarczy trochę chęci i buty, a czasem do tańca po deszczu na rosie nawet i bez nich.

Piękne tereny wokół, malownicze wejście na Górę Szybowcową, na której łapiesz pozytywny oddech. Cieplicki park, po którym zwłaszcza rano niewielu z Was biega czy łazikuje. Czysto, spokojnie, spacer w melancholijnym uniesieniu, kiedy część miasta jeszcze śpi. Spróbujcie.

A byliście kiedyś o wschodzie słońca w bajecznym miejscu na wodospadzie w Przesiece? No, nie każdy musi z radosnym rykiem, jak my z kumpelami, wpadać do jego toni, powitać dzień i wyrzucić z siebie masę pozytywnej energii. Wystarczy się przejść, wzdłuż pięknie biegnącej, zielonej ścieżki, drogi błogiej natury. By poczuć siebie, odreagować czy po prostu poczuć magię dnia.

Cały urok w naszej kotlinie z widokiem na góry. Patrzeć łatwo, ale docenić trudno. Po co narzekać na brud, smog, swój może niekonieczny dobry los. Wystarczy szeroko otworzyć oczy i docenić, co wokół. Bez oceniania, zbędnej krytyki, z czystym sercem i pozytywnym nastawieniem.

Tego Wam kochani szczerze życzę. Zdobyć się na odrobinę szczęścia, bo jest o krok.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja