Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 7890
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Jerzy Łużniak nie będzie prezydentem Jeleniej Góry?

Autor: wojciechleszczyk
Poniedziałek, 30 stycznia 2023, 15:20
W materiale TV Dami, wyemitowanym 27 stycznia br., prezydent miasta Jerzy Łużniak na pytanie zadane przez dziennikarza, czy będzie się ubiegać o drugą kadencję prezydencką, odpowiedział mniej więcej, że: to zależy.

Od czego zależy start Jerzego Łużniaka? Jak się dowiadujemy z rozmowy, od tego czy ekipa przychylna samorządności (czytaj PO) wygra wybory do parlamentu na jesieni tego roku. Jeśli ta ekipa przegra, to prawdopodobnie Jerzy Łużniak nie wystartuje w wyborach samorządowych, ponieważ zakłada wygraną PiS a jak stwierdził w materiale nastąpi wtedy niszczenie samorządu i wtedy nie będzie się raczej ubiegać o fotel prezydenta miasta.
Z wypowiedzi Jerzego Łużniaka, wynika iż ostatnie blisko osiem lat rządów PiS nie niszczyło samorządu ale kolejna, trzecia kadencja może to zmienić.

Skąd u Pana Łużniaka taka wiedza? Są zadatku na Krzysztofa Jackowskiego jak widać.

Pozwoliłem sobie skomentować, zawarte w materiale filmowym wypowiedzi Pana Jerzego Łużniaka odnośnie wyborów i niszczenia samorządu.

Napisałem:

Jelenia Góra straci swego obrońcę? Kto obroni samorząd przed niszczeniem? To jak to? Samorządy nadal będą niszczone a Pan Prezydent nie będzie stał na ich straży?

Na co Pan Łużniak raczył odpowiedzieć w czasie chyba już wolnym od pracy, zatem doceniam i szanuję.
Żałuję tylko, iż owa wypowiedz jakoś zniknęła niefortunnie z nieznanej nikomu przyczyny. Dlatego całe szczęście, iż wykonałem zrzut ekranu, który zamieszczam.

Zapraszam do dyskusji czy Pan Jerzy Łużniak powinien wystartować w kolejnych wyborach samorządowych ubiegać się o drugą kadencję by zasiadać w fotelu prezydenta Jeleniej Góry. Czy może ewentualny wynik wyborów jesiennych, traktuje jako wymówkę i zwyczajnie nie chce ubiegać się o reelekcję.

Twoja reakcja na artykuł?

16
59%
Cieszy
6
22%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
3
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group