« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 4 kwietnia 2020.Imieniny: Benedykta, Izydora, WacławaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Justyna Kowalczyk – Bohaterka!

Autor: zebra123
Piątek, 3 kwietnia 2015, 0:15
Z ogromnym zaskoczeniem, ale i zrozumieniem czytałem w czerwcu ubiegłego roku wywiad z Justyną Kowalczyk, która w moich oczach urosła od tego czasu do miana Bohaterki.
Kibice od kilku lat emocjonowali się występami Polki w zawodach narciarskich. Kryształowe Kule za Puchar Świata, medale olimpijskie i wiele innych sukcesów... sportowych. Jednak moim zdaniem największym jej sukcesem jest to, że wciąż walczy, żyje i potrafiła przełamać tabu wygrywając jednocześnie ze wstydem, bo depresja to nadal wstydliwa choroba. Pomimo olbrzymich przeszkód jakie stawia przed nią jej własna psychika, każdego dnia wstaje i odnosi kolejne osobiste sukcesy, których my - przeciętni kibice zazwyczaj nie dostrzegamy lub nie doceniamy.

W wywiadzie, o którym wspomniałem na początku Bohaterka z Kasiny Wielkiej już na wstępie wyznała jak trudny podbieg przed nią:
Paweł Wilkowicz, Sport.pl: Co to za bieg, w którym teraz się ścigasz?
Justyna Kowalczyk: Bieg o życie. Chyba mogę tak powiedzieć. Bardzo ciężki.

To doskonała zapowiedź tego, o czym możemy przeczytać w dalszej części rozmowy dziennikarza Sport.pl z naszą multimedalistką. Cały wywiad z czerwca 2014 r. można przeczytać tutaj: http://www.sport.pl/celebrities/1,96807,16089726,Depresja_Justyna_Kowalczyk____Trzy_ostatnie_lata_mojego.html

Za Justyną Kowalczyk kolejny sezon i kolejny medal (w parze z Sylwią Jaśkowiec). W jubileuszowym XL Biegu Piastów najprawdopodobniej zobaczymy ją na trasach Polany Jakuszyckiej. Osobiście uważam, że to większy powód do radości i dumy niż ewentualny Puchar Świata, który miał odbyć się w przyszłym sezonie w Szklarskiej Porębie.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Kazar | 3 kwietnia 2015, 16:06dynamic-78-*-229-55.ssp.dialog.net.pl (78.*.229.55)
Super że dla Zebry Kowalczyk jestem bohaterką bo nie wielu już imponuje wynurzajac historie ze swojego intymnego życia. Widać wszystko jest na sprzedaż jak kondycja słabsza.....
zebra123 | 3 kwietnia 2015, 19:06
Drogi Kazarze, widać nie masz nic lepszego do roboty jak "hejtowanie" w internecie. Nie życzę Ci depresji, ani nikomu z Twoich bliskich, czy znajomych. Nie zrozumie jej nikt, kto czegoś podobnego w życiu nie przeżył i daruj sobie takie chamskie komentarze!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja