Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 4435
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Kapitał polityczny na śmierci dziecka

Autor: jelonekbronek
Niedziela, 5 marca 2023, 17:15
Nie żyje niespełna 16-letni Mikołaj, syn posłanki Magdaleny Filiks (Koalicja Obywatelska). Parlamentarzystka poinformowała w piątek 3 marca w sieci, że jej syn zmarł 17 lutego, a pogrzeb odbędzie się 7 marca. Poprosiła o uszanowanie prywatności rodziny.

W styczniu Radio Szczecin opisując sprawę skazanego za pedofilię pełnomocnika marszałka woj. zachodniopomorskiego do spraw uzależnień ujawniło, że jedną z ofiar był syn znanej parlamentarzystki. No i się zaczęło. Rozpoczęły się przepychanki miedzy PO a PiS. Nikt nie zwrócił uwagi, że młody człowiek może tego nie wytrzymać psychicznie.

Teraz obie grupy poczuły „krew” i szczują na siebie (tylko kilka na tysiące podobnie brzmiące wypowiedzi):

PO-owcy: To wasza wina, zamordowaliście go publikując te dane, jesteście bez serca, szczujnio pisowska, posłanka znalazła aferę w Lasach Państwowych to wydaliście na nią wyrok, rozliczyć tych dziennikarzy. Kolejny dowód na to, że #SzczucieZabija. Jak długo będziemy tolerować tą społecznie niemoralną i przestępczą działalność funkcjonariuszy pisowskiej mafii, która określa się jako "Rząd Rzeczypospolitej Polskiej". To nie rząd, to nierząd.

PiSowcy: Pedofil wywodził się z PO, jak ksiądz był pedofilem to tak publikowaliście dane żeby też można było zidentyfikować ofiary, chroniliście ludzi LGBT, a to tam jest największe zepsucie, rewolucja ma to do siebie, że zjada własne dzieci. Walczy jak lwica, szkoda, że własne dziecko dla interesu swojego i Platformy przehandlowała.
Wtedy kiedy krzyczeć powinna, analizowała korzyści z milczenia. Niemiecka moralność. Normalna matka po molestowaniu dziecka przez członka PO wycofałaby się z polityki i zajęła dziećmi.

Czytam to wszystko i chce mi się wyć….
CISZEJ K.... NAD GROBEM!!!

Wy PO-wcy i PiS-owcy jesteście siebie warci. Pretensję o szczucie wyrażane szczuciem. I tak w koło. A później zdziwienie, że to waży nawet na ludzkim życiu. A co, jak jakiś wasz fanatyk po przeczytaniu takich w wpisów zadźga jakiegoś pisiora, albo w drugą stronę peowoca? Będzie satysfakcja?

Twoja reakcja na artykuł?

3
5%
Cieszy
1
2%
Hahaha
3
5%
Nudzi
12
21%
Smuci
6
11%
Złości
32
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (50)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group