Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 5021
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Komuna 2.0 nadchodzi

Autor: bacamaca
Czwartek, 19 stycznia 2023, 8:50
Ludzie słuchają, ale nie rozumieją co się do nich mówi. Proszę przeanalizować słowa Morawieckiego z #Davos23 i odpowiedzieć sobie na pytanie: co dobrego zapowiada nam ten człowiek uważany za globalistę i ucznia Schwaba? Jaki "Nowy Świat"? Jaki sprawiedliwy podział? O co tu chodzi?Moja interpretacja słów Morawieckiego jest taka:
Zapowiedź "nieunikania płacenia podatków" to nic innego jak pogłębiona inwigilacja nas jako obywateli.

Nowy porządek świata to wizja Klausa S. - rewolucja cyfrowa, likwidacja pieniądza gotówkowego i pełna kontrola przepływów.

Sprawiedliwość społeczna o której mówi Morawiecki ma polegać prawdopodobnie na ujednoliceniu podatków we wszystkich krajach zachodu aby nikt nie mógł uciec z pieniędzmi do państw z niższymi podatkami. Nie będzie konkurencji, będzie dyktat organizacji ponadrządowej. Rząd światowy?

Morawiecki wielokrotnie dał dowody, że jest człowiekiem finansjery, łączącym koniunkturalizm z lewicowym globalizmem. Z tego zafascynowania Schwabem, Hararim, IV Rewolucją Przemysłową możemy domniemywać, że to co dla nas szykuje nie jest realizacją naszych narodowych interesów.

Twoja reakcja na artykuł?

3
11%
Cieszy
4
15%
Hahaha
3
11%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
15
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group