Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 4189
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Komuna 2.0 nadchodzi

Autor: bacamaca
Czwartek, 19 stycznia 2023, 8:50
Ludzie słuchają, ale nie rozumieją co się do nich mówi. Proszę przeanalizować słowa Morawieckiego z #Davos23 i odpowiedzieć sobie na pytanie: co dobrego zapowiada nam ten człowiek uważany za globalistę i ucznia Schwaba? Jaki "Nowy Świat"? Jaki sprawiedliwy podział? O co tu chodzi?Moja interpretacja słów Morawieckiego jest taka:
Zapowiedź "nieunikania płacenia podatków" to nic innego jak pogłębiona inwigilacja nas jako obywateli.

Nowy porządek świata to wizja Klausa S. - rewolucja cyfrowa, likwidacja pieniądza gotówkowego i pełna kontrola przepływów.

Sprawiedliwość społeczna o której mówi Morawiecki ma polegać prawdopodobnie na ujednoliceniu podatków we wszystkich krajach zachodu aby nikt nie mógł uciec z pieniędzmi do państw z niższymi podatkami. Nie będzie konkurencji, będzie dyktat organizacji ponadrządowej. Rząd światowy?

Morawiecki wielokrotnie dał dowody, że jest człowiekiem finansjery, łączącym koniunkturalizm z lewicowym globalizmem. Z tego zafascynowania Schwabem, Hararim, IV Rewolucją Przemysłową możemy domniemywać, że to co dla nas szykuje nie jest realizacją naszych narodowych interesów.

Twoja reakcja na artykuł?

3
9%
Cieszy
5
14%
Hahaha
4
11%
Nudzi
2
6%
Smuci
2
6%
Złości
19
54%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group