« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 1 lipca 2022.Imieniny: Haliny, Marcina, MarianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Konsolidacja na Lewicy

Autor: RobertObaz
Środa, 6 października 2021, 15:02
Zjednoczona Lewica jest silniejsza i gotowa, by stanowić realną alternatywę dla obecnych rządów prawicy. Nie ulega wątpliwości, że łącząc się, spajamy ze sobą różne tradycje i doświadczenia. Wiosna i Sojusz Lewicy Demokratycznej działając razem mogą dać pozytywny impuls do zmian zachodzących zarówno w sferze społecznej jak i ekonomicznej. B wszystkich nas przecież łączy Polska.
Wierzymy, że można realizować politykę, która niwelować będzie negatywne skutki transformacji gospodarczej, w oparciu o poszanowanie zasad państwa prawa i praw człowieka. Dla polityków, członków i sympatyków lewicy socjaldemokracja to odpowiedzialność i troska o drugiego człowieka. Dzisiaj Lewica chce nowoczesnego i śmiałego planu dla Polek i Polaków. Chcemy sprawiedliwej płacy i poczucia stabilności oraz bezpieczeństwa dla pracowników. Chcemy odpowiedzialnej polityki mieszkaniowej, która nie będzie wynagradzać banków kosztem młodych rodzin. Chcemy sprawnie funkcjonującej służby zdrowia, godnych zarobków dla nauczycieli, lekarzy czy urzędników. Chcemy polityki demograficznej z prawdziwego zdarzenia, która nie kończy się na świadczeniach pieniężnych. Chcemy budowy żłobków i przedszkoli. Lewica to czysta energia będąca przejawem odpowiedzialności za środowisko a także zagwarantowania wolności sumienia i wyznania. Lewica jest gwarantem progresywnej i odpowiedzialnej polityki państwa. Takiej, w której nikt nie będzie czuł się wykluczony a państwo będzie wspierać własnych obywateli.

W najbliższą sobotę, 9 października w czasie Kongresu Zjednoczeniowego rozpoczniemy nowy rozdział w historii polskiej lewicy. Z trzech dużych partii zostaną dwie: Lewica i Razem. W najbliższych wyborach wystawimy wspólne listy i pokażemy, że jest młoda i energiczna alternatywa dla rządów skostniałej i konserwatywnej prawicy.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Trąba | 6 października 2021, 15:59
Doczytałem tylko i sile i realnej opozycji. Dalej nie czytam bo już pierwsze zdanie to kłamstwo. Kilka dni temu odbyło się w sejmie głosowanie by. Zamrażarki sejmowej- jej likwidacji. Z tego co widzę na stronie sejmu w tym głosowaniu Pan i pana koledzy głosowali PRZECIW!!! Wy nie chcecie nic zmieniać!! Jesteś jak PiS tylko że tęczowi. Gardzę wami lewakami!!!
~Gienek 2222 | 6 października 2021, 21:59
niech jeszcze oglosza , ze za komuny bylo lepiej bo kazdy mial prace , nadmienie ze wszyscy niewolnicy tez mieli prace
uspeb | 7 października 2021, 2:42
Z komuchem Czarzastym na czele :)
~Tosia11 | 7 października 2021, 8:08
Jakoś im nie wierzę. Poza tym są tak antyklerkalni, że zatracili granice.
~tubylec II | 7 października 2021, 10:00
o gratuluje kolegi spurka juz twarez debilowata a co dopiero charakter
~chcący | 7 października 2021, 11:43
Chcemy..chcemy...chcemy. Tego się nie da czytać. Partia Wiosna się kończy to wymyślane są sposoby jak uciec z tonącego statku, żeby znaleźć się znowu na jakiejś liście wyborczej...nieprawdaż Panie Obaz ?
~zając | 7 października 2021, 20:59
Że też oni się nie wstydzą ujawniać. Co sąsiedzi powiedzą?
~bvp | 8 października 2021, 21:19
Uwierzę w nową lewicę jeśli poseł Obaz zgubi opasłe brzuszysko. Bo napinać muskułki w tekście można, pora teraz pokazać, że jest chęć zmiany i przejście na zdrowy tryb życia. Tak samo można opisywać zjednoczenie lewicy w której każdy ciągnie w swoją stronę. Panie Obaz - do dzieła! Mniej żarcia, więcej ruchu!
uspeb | 10 października 2021, 11:48
A gdzie lider p. Paczóski? Odstawiony na bok?
~Josser | 10 października 2021, 20:16
Pan Obraz powinien tęczowe galotki założyć. Tak europejsko i postępowo zarazem...

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja