« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 1 sierpnia 2021.Imieniny: Juliana, Justyna, Nadii, PiotraNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Kto "ubiera" prezydenta?

Autor: niby nie szata...
Wtorek, 12 maja 2020, 15:12
Prezydent Jeleniej Góry z pewnością do misterów elegancji nie należy. Na oficjalnym spotkaniu z okazji rocznicy zakończenia II wojny światowej wystąpił: w granatowej marynarce, nieco jaśniejszych spodniach (raczej sportowych, albo pomiętych), czarnych skarpetach i brązowych!, znoszonych butach. Prezentował się, hmmm…
Gdyby to chodziło o zwykłego „Kowalskiego”, to pół biedy, ale to jest najważniejsza osoba w mieście, która ma spory krąg najróżniejszych doradców. Szkoda, że wśród nich nie ma nikogo, kto „ubierze” głowę miasta.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

Warszawiak | 12 maja 2020, 23:36
Ja ubieram się tylko w stolicy, nic dziwnego, że prezydent takiego zaściankowego miasteczka tak się ubiera... nie mi to oceniać, ale pan prezydent zarabia pewnie nie więcej niż 8000zł, a za tyle to co najwyżej można pojechać na 5 dniowe wakacje, a nie dobrze się ubrać Pozdrawiam z dostatniej Stolicy (Wilanów)
~asdf | 13 maja 2020, 0:21
a co k... ubiór do tego ? dalej forsujecie przesąd: "Jak Cię widzą tak Cię piszą" - nie jest sensem ubierać się w drogie "patałąszki", czy gadać pięknie - takich lamusów u nas do liku - sensem jest robić coś dobrego ze społecznego punktu widzenia, przy czym społecznie nie oznacza na.....nia wszystkiego za darmoche, TAK - bo niektórym społecznie kojarzy się z komuną i darmochą ! A nie o to chodzi !
~Dorsz | 13 maja 2020, 7:56
Gdy jesteś ładnie i czysto ubrany/a, posługujesz się piękną polszczyzną, językami obcymi, masz doświadczenie życiowe oraz zawodowe, jesteś osobą wykształconą, mówisz mądrze - zyskujesz poważanie i powszechny autorytet. Tak mnie wychowywano i uczono, tego wymagam od siebie i innych; poprzez te cechy okazuję drugiemu człowiekowi, ale także instytucjom - szacunek. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteś oficjalną osobą, gdy idziesz do kościoła, teatru, na wystawę, na spacer lub na zakupy w miejsce publiczne. Prywatnie, po domu lub w miejscach odosobnionych, możesz chodzić jak dziad lub tak, jak ci najwygodniej - nawet nago. Nie powinieneś jednak, wygodnym dla ciebie, strojem obrażać innych. Dlatego nie akceptuję u innych pojawiania się publicznie w niedbałym, pomiętym i brudnym stroju.
~Real | 13 maja 2020, 9:21
...Pewnie mu się żelazko zepsuło, a granatowe skarpetki były brudne. Całość, źle dobrany tzw. ''elegancki luz''... ale za to zaj.biście dobrał do koloru maseczkę ;)
~gość | 13 maja 2020, 12:45
czyżby Jelonka konkurowała z TVPIS, bardziej bzdurny komentarz w dobie epidemii trudno spotkać. Jelonka schodzi na "psy''.
~Mistrzu | 13 maja 2020, 14:04
Widocznie inspiracje czerpie od rzecznika
~BRZECHOTNIK | 13 maja 2020, 20:21
Tekst płytki, miałki i w ogóle do d*upy. Szkoda czasu na jego czytanie, a tym bardziej komentowanie.
~olo | 13 maja 2020, 21:16
ty zaś należysz na pewno do "misterów" poprawnej polszczyzny, stylisto z Pierdziszewa :)
~olo | 13 maja 2020, 21:16
ty zaś należysz na pewno do "misterów" poprawnej polszczyzny, stylisto z Pierdziszewa :)
~eklib | 14 maja 2020, 9:30
Mało wymagający elektorat to po co się starać. Przecież z Jeleniej robi się co raz większa dziura, to i strój trzeba dopasować .
~damulka | 6 czerwca 2020, 20:05
Niezależnie od powyższego tekstu, już dawno zauważyłam, że ten Pan w żadnej mierze nie reprezentuje mnie jako Prezydent miasta. Ot, po prostu przeciętny człowiek, jakich setki na targu, w hipermarkecie czy w kinie. Nie chodzi o to, by był to ktoś z władzy bizantyjskiej, tzn. ociekającej złotem, ale chodzi o pewien smak, styl, jakość,o pracownika wyższego sortu. Myślę, że pan Prezydent chce wzbudzić wrażenie, że to "swój chłop", ale proszę wierzyć efekt jest bardzo negatywny...
~antywariatka | 6 czerwca 2020, 20:37
Symbolem poprzedniej kadencji i rodzajem herbu miasta był czerwony sweterek, obecnie symbolem są pogięte portki i powykrzywiane buty.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja