« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 19 października 2019.Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, ZiemowitaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Łysogórki w przedostatni dzień wakacji

Autor: razmich
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 11:31
30 sierpnia odbyła się już czwarta z kolei edycja popularnych w regionie Zawodów Rowerowych Łysogórki MTB. Kolarzy jak zwykle podpatrywała nasza kamera. To był upalny dzień! Powietrze drgało od gorąca.
Przedostatni dzień wakacji. Może dlatego na Łysej Górze aż zaroiło się od amatorów dwóch kółek i kibiców. Dało się zaobserwować także wielu spacerowiczów i duży ruch w kawiarni na szczycie góry. Sporym zainteresowaniem cieszyły się zwierzęta łysogórskie. Odbywały się lekcje jazdy konnej, a koza Lucyna i kucyk Taura oblegane były przez dzieci. No, ale popatrzmy na to, co działo się w masywie Łysej Góry.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja