« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 21 listopada 2019.Imieniny: Alberta, Janusza, KonradaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Łysogórki w środku lata

Autor: razmich
Poniedziałek, 27 lipca 2015, 18:21
Mamy już połowę wakacji za sobą. Ani się nie obejrzeliśmy a tu trzecia edycja tych popularnych w Kotlinie Jeleniogórskiej zawodów rowerowych. Przypomnę tylko, że startują w nich wszyscy: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i średnich; dorośli. Amatorzy i zawodnicy z licencją. Każdy może się zmierzyć z trasami w masywie Łysej Góry o różnym stopniu trudności, w zależności od wieku.
Oprócz wspaniałej atmosfery, ducha rywalizacji sportowej można tu zobaczyć piękne krajobrazy Gór i Pogórza Kaczawskiego. A jadąc od Kapeli – niezwykłą panoramę Karkonoszy. Ale wróćmy do dzisiejszego wyścigu. Konkurencje rozegrano przy pięknej pogodzie. Temperatura nie przekraczała 20 stopni Celsjusza, niewielki wiatr przyjemnie owiewał twarze. Na starcie zgromadziło się ponad pięćdziesięciu zawodników. Do tego drugie tyle kibiców i rodziców najmłodszych uczestników imprezy.W poszczególnych grupach startowych zwyciężyli:

Grzeszka Szymon (Jelenia Góra), Kogut Barbara (Wojcieszów), Bielecki Paweł (KKW Superior Wałbrzych), Dmochowska Monika (MTB Lubawka), Gojdka Szymon (Jelenia Góra), Kondoł Marcelina (MTB Lubawka), Pietrasiewicz Szymon (Kwisa Lubań), Dmochowski Emil (MTB Lubawka), Pihulak Łukasz (MTB-Silesia), Niemiec Dominika (Pławna Race Team), Paszek Szczepan (Bikestacja.pl/KCNC), Bielecka Anna (KKW Superior Wałbrzych), Szwinta Wiktor (Jelenia Góra).

Więcej informacji i obszerna galeria z zawodów na: http://droga-lysa-gora.blogspot.com/

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja