« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 22 września 2021.Imieniny: Joachima, Maurycego, TomaszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Mapa po wyborach i czerwona dolina

Wtorek, 15 października 2019, 10:56
Idzie niebieska fala, o czym wielokrotnie od wielu lat piszę. Niestety są w Polsce jeszcze niewielkie regiony, gdzie ludzie dalej mają klapki na oczach i wierzą w propagandę, oszustwa, nie przeszkadzają im niedotrzymane obietnice wyborcze.
Z mapy wyraźnie widać, że Jelenia Góra i powiat jeleniogórski jest takim regionem, nad czym głęboko ubolewam. Praktycznie wszędzie PiS wygrywa, nawet za granicą, gdzie nasi rodacy mają dużo doświadczenia z innymi narodami, np w USA (wykres w galerii).

Największe poparcie PO otrzymuje w więziennictwie wśród osadzonych, tam partia Jarosława Kaczyńskiego sromotnie przegrywa. Jest to dość wymowne.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~pff | 18 października 2019, 21:18
Tak na poważnie- jesteś chamem, złym człowiekiem. Można się różnić, ale gdzieś zabłądziłeś. Życzę Ci mimo wszystko odnalezienia się. Pozdrawiam.
~xa | 18 października 2019, 22:25
pff tak na baaardzo poważnie, ja też cię chamie pozdrawiam.
~kord | 21 października 2019, 10:15
Kilkanaście lat temu mapa była niemal cała czerwona (ew. czerwnono zielona za dominacji SLD i PSL), potem pomarańczowa (pomarańczowo - zielona, za PO-PSL), teraz niebieska. Za parę lat będzie niebieska tylko w kilku miejscach. Poparcie dla partii w PL jest bardzo zmienne, w dużej mierze decydują sympatie i nadzieje. Ludzie mają entuzjazm dla zmian, szukają czegoś nowego. Politycy coraz bardziej są sprawni w sprzedawaniu marzeń i obietnic ich spełnienia. To sprawia, że ludzie dłużej dojrzewają do zmian. Dziś już patrzą inaczej nawet na 500+ niż rok temu. Przegrzanie reform gospodarczych, mniejsze i większe ograniczanie wolności obywateli oraz dokręcanie śruby katolickiej bardzo mocno przyspieszy zmianę sympatii politycznych w PL. Inni będę sie ekscytować kolorami swoich... Tak było i będzie
~Anonim+ | 21 października 2019, 12:03
Była niezaprzeczalna okazja, przeprowadzić PRAWDZIWE reformy, ale NIE, chęć autorytarnej władzy zaprzepaściła ta ekipa nieudolnych, bezkompromisowych, ślepo sterownych przez Kościół przypadkowych wazeliniarzy...Wygrali wybory, ale się nie cieszą, zaczynają się polityczne schody i można będzie się "potknąć" o nogi zdominowanych jak dotychczas koalicjantów. Mam nadzieję, że cztery lata, to już za długo - wystarczą dwa, podobnie jak w 2005-07 latach! A co do Czerwonej Kotliny, to właśnie w niej, ludzie mają jeszcze pokłady rozsądku!
~k | 21 października 2019, 15:00
A wiecie co jest najśmieszniejsze? że.. te... oszołomy z POjahiry nadal nie mają porgramu hehe oficjalnego, ten nieoficjalny rozkradanie i antypolskość jest powszechnie znany i zakamuflowany.
~xa | 21 października 2019, 15:22
do ~Anonim+ | Dziś, 12:03 BUHAHAHAHAHAHA " Była niezaprzeczalna okazja, przeprowadzić PRAWDZIWE reformy, ale NIE, chęć autorytarnej władzy zaprzepaściła ta ekipa nieudolnych, bezkompromisowych, ślepo sterownych przez Kościół przypadkowych wazeliniarzy... POgadaj o tych okazjach z Timmermansem, Schetyną, Gersdorf i Tuskiem itp. Nie rozśmieszaj mnie, mam " zajady" i czytanie twoich " mądrot" jest b... bolesne :)
~kibic | 28 października 2019, 18:13
Totalna bzdura, autor pomylił kolory, o tym już pisały nie pisuarowe media !!!
~czesio | 29 października 2019, 9:36
Raczej czarna fala. W każdym razie czarna, czy czerwona - jeden wuj.
~m | 21 listopada 2019, 13:06
Dużo bardziej nam po drodze z Poznaniem, Gdańskiem i nawet Warszawą niż wioskami podkarpackimi i lubelskimi, z właścicielami małych firm, którzy wypracowują zdecydowaną większość PKB a nie bezrobotnymi ustawiającymi się w kolejce po plusy będące minusami. Na szczęście:) Trybunał Stanu będzie miał duuuużo roboty, jak już ludziom spadną klapki z oczu. Krok po kroku wyjdziemy z tego wstydu.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja