« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 8 lipca 2020.Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza, ProkopaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Maraton na Łysej Górze

Autor: razmich
Poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 6:27
Wczoraj (13.08) na Łysej Górze w Górach Kaczawskich odbył się VIII etap Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Wykonałem video i serię zdjęć podczas trwania tych zawodów.
To pierwsza tak duża impreza kolarska w Masywie Łysej Góry. Do tej pory od 2002 roku panowały tu niepodzielnie Łysogórki MTB. Wśród partnerów-organizatorów wczorajszego maratonu znajdują się kolarze, którzy znają teren doskonale. Trenują tu na co dzień. Startowali również wielokrotnie w tych cyklicznych zawodach rowerowych stworzonych przez Szkołę Narciarską Aesculap.Wypada podziękować osobom biorącym udział z racji swej profesji w organizacji Kaczmarek Electric Dziwiszów, jak również wszystkim wolontariuszom pomagającym zawodnikom na trasie i obsługującym bufety. Popatrzmy chwilę – tak było dzisiaj na trasie. Wymagającej trasie, obfitującej w podjazdy i trudne techniczne zjazdy. Było ciężko. Ale przecież to są góry!

Do zobaczenia w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że uda się organizatorom ponownie zaprosić Was w Kaczawy. A może ten górski etap na stałe wejdzie do kalendarza?

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~29 er | 14 sierpnia 2017, 8:27klient.box3.pl (176.*.232.78)
Świetny materiał

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja