« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 22 lipca 2018.Imieniny: Bolesławy, Magdaleny, MariiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Marysia Sadowska gwiazdą gali charytatywnej "Gwiazda na Gwiazdkę"

Piątek, 21 listopada 2014, 13:51
Siódma edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę” odbędzie się już 3 grudnia o godzinie 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W tym roku, podczas imprezy wystąpi Marysia Sadowska znana między innymi z programu The Voice of Poland. Całość poprowadzą aktor Grzegorz Stosz oraz Jan Łuć.


Gala Charytatywna „Gwiazda na gwiazdkę” ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży. Podczas koncertu w Jeleniej Górze zaprezentują się Laura Dziąba - niepełnosprawna artystka pochodząca z Tczewa, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji „Bliżej gwiazd”, Marlena Rozicka – tegoroczna zwyciężczyni „Wałbrzych ma Talent”, Justyna Sieniuć niezwykle pracowita i wzruszająca oraz Paweł Orłowski, któy zaśpiewa debiutancką piosenkę "Dziś już wiem".

Usłyszymy również niesamowite głosy najmłodszych podopiecznych fundacji 5 – letniej Martyny Oleszczuk i Weroniki Szparkowskiej a towarzyszyć im będą Chór Fundacji „Bliżej gwiazd” złożony m. in. z uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze oraz Zuzi, Wiktorii, Emmy i Zosi z zespołu „Małe dzieci Duże głosy”.

Organizatorem koncertu od 2008 roku jest Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej Gwiazd”.
Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam przeżyć Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i wspólnie spędzić ten cudowny wieczór. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem.


Zaproszenia dostępne w formie cegiełek do nabycia w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze lub pod numerem tel.: 536 704 700

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja