Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 4056
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Miasto przeprasza ale nie wszystkich

Autor: wojciechleszczyk
Wtorek, 19 grudnia 2023, 10:47
W sponsorowanym (a może bezpłatnym?) tekście, Urząd Miasta Jeleniej Góry, przeprasza kierowców za dziury w miejskich ulicach. Przeprasza i jednocześnie informuje, iż oni bardzo chcieli je załatać ale zły PiS im nie pozwolił, nie dał pieniędzy etc. Nawet wiedzą dlaczego nie otrzymali środków z Polskiego Ładu: „Nie pomogli wybrani z naszego regionu parlamentarzyści poprzedniej partii rządzącej.” Czyli pomagali ale się nie udało? Czy jak to rozumieć? A jeśli pomagali to ciekawe dlaczego nic z tego nie wyszło. W Wałbrzychu lokalni politycy, parlamentarzyści PiS pomagali i się udało? To może źle lub nie w terminie złożyliście wnioski? Proszę o opublikowanie uzasadnień odrzucenia przez Polski Ład wniosków jakie składał Urząd Miasta Jelenia Góra.

Jak nas informuje nagłówek zamieszczonego przez Urząd Miasta tekstu, przepraszają kierowców za dziury w drogach. Tylko kierowców, pasażerów już nie. Nie przepraszają ani pasażerów MZK, ani PKS, ani pasażerów pojazdów mieszkańców oraz pasażerów pojazdów należących do turystów.
Nie przepraszają również pieszych, którzy przekraczając ulice przechodzą często pośród dziur, a również i dziur w chodnikach.

Oczywiście pod tekstem UM JG nie można zamieszczać komentarzy, przecież „róbmy tak, aby ewentualnej krytyki nie było”.

Za to pod tym tekstem możecie Państwo śmiało komentować.

Wszystko.

https://www.jelonka.com/przeprosiny-dla-kierowcow-121053

Twoja reakcja na artykuł?

4
18%
Cieszy
8
36%
Hahaha
4
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
14%
Złości
3
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (21)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group