« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 23 listopada 2019.Imieniny: Adeli, Klementyny, Klemensa, FelicytyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Misiewicz w końcu odszedł –mówią Polacy

Autor: ela26
Piątek, 14 kwietnia 2017, 11:20
Bartłomiej Misiewicz swoim postępowaniem wzbudzał ogromne kontrowersje wśród opinii publicznej. Wiele osób zwracało też uwagę, że nie ma kompetencji do sprawowanych przez siebie funkcji, za które otrzymywał ogromne wynagrodzenie.
- Trwało to tak długo, że chyba wszyscy byli zażenowani tą całą sytuacją. Nie powinno się pozwalać, aby człowiek bez kompetencji i wykształcenia piastował tak ważne stanowiska. Dobrze się stało, że sprawa w końcu została rozwiązana. Szkoda tylko, że sam zainteresowany nie wyraził skruchy za swoje postępowanie –mówi 45-letnia Danuta.

Bartłomiej Misiewicz, informując o swojej rezygnacji, przeprosił, ale za to, że Polacy zostali zmuszeni do oglądania „żenującego spektaklu”. Odszedł po zakończonym przesłuchaniu, które odbyło się wczoraj w godzinach przedpołudniowych. Prowadzili je czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości: Joachim Brudziński, Mariusz Kamiński i Marek Suski. Fakt, że tak ważne osoby zajęły się tą sprawą z pewnością nie był bez znaczenia.

- Cieszę się, że Bartłomiej Misiewicz w końcu odszedł z polityki, ale obawiam się, że kiedyś znowu powróci. Poza tym podobne osobowości z pewnością dalej pracują w państwowych spółkach, tyle, że są mniej znane. Niestety protekcja wciąż ma wpływ na to, czy ktoś dostanie pracę, czy nie. Uważam, że powinno się z tym w końcu skończyć, choć nie wiem, czy jest na to szansa- mówi 35-letnia Weronika.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja