« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 14 listopada 2019.Imieniny: Emila, Judyty, Serafina, WawrzyńcaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Mniej autobusów dojedzie do Łomnicy

Piątek, 27 lutego 2015, 14:50
Do Łomnicy będzie kursować mniej autobusów MZK. Sytuacja jest patowa. Miasto Jelenia Góra nie chce ponosić dodatkowych kosztów, a Gmina Mysłakowice nie ma pieniędzy by utrzymać dotychczasowe kursy.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

THX1138 | 27 lutego 2015, 17:26
komunikacja to instytucja użytku publicznego a nie fabryka pieniędzy
~Src | 27 lutego 2015, 18:19aece186.neoplus.adsl.tpnet.pl (79.*.56.186)
Orlik w Mysłowicach zamknięty, brak kasy, autobusy tną brak kasy-oddajmy wszystko na Ukrainę. Polaków i tsk na nic nie stać
~,,, | 27 lutego 2015, 18:36abmj179.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.229.179)
Wójt przed wyborami obiecał dojazdy z pracy i do pracy . Już są problemy z dojazdem zwłaszcza jak trzeba się przesiąść z autobusu na drugi autobus . Spacery z przybocznej do Wojanowa mogą być miłe w towarzystwie wójta kiedy wybuduje chodniki. Inne autobusy jeżdżą tylko do Mysłakowic (pks) . Zawsze można odwołać wójta i jego rade
~@ | 27 lutego 2015, 18:38159-*-94-4.adsl.inetia.pl (159.*.94.4)
Jeżeli wejdzie ta ustawa "spalinowa", to do centrum miasta nie wjedzie 70% samochodów, zostanie tyko jednoślad albo furmanka, jak kto posiada.
~hhh | 27 lutego 2015, 19:21ccu164.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.144.164)
No tak Jelenia Góra chętnie zagarnia wszystko dla siebie, ale już w drugą stronę to dać nie chce. Dość już rządów cwaniaczków jeleniogórskich.
~ooo | 27 lutego 2015, 19:23ccs254.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.142.254)
A tak psioczono na poprzedniego wojta . Obiecanki wspaniale jak kasa peka w szwach . Co dalej ????
~xm | 27 lutego 2015, 19:24dlo62.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.44.62)
historyk niech się zajmie historiom
~--- | 27 lutego 2015, 19:45ali133.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.38.133)
Teraz sa problemy by dojechac do miejsca zamieszkania, a co dopiero po zmianie...
~Zdzich | 27 lutego 2015, 21:11159-*-92-111.adsl.inetia.pl (159.*.92.111)
A to da się tam jeszcze mniej autobusów "puścić"? Przecież już dziś w środku dnia zdarzają się prawie 3-godzinne przerwy. W stronę Łomnicy autobus jedzie przed 9, następny przed 12. W stronę Jeleniej, przed 10 i przed 13.
~Zdzich | 27 lutego 2015, 21:16159-*-92-111.adsl.inetia.pl (159.*.92.111)
P.S. Trochę więcej rzetelności - jest powiedziane, że do Mysłakowic dojeżdżają 4 linie. Ktoś pomyśli istna rozpusta - o, co to, to nie. Do samych Mysłakowic jeździ tylko linia nr 3. Pozostałe dwie, czyli 11 i 33 jeżdżą odpowiednio do Wojanowa i Karpnik, czyli na teren gminy Mysłakowice, bynajmniej nie samych Mysłakowice. Ostatnia, 4 linia, o czym wspominał prezes, czyli linia nr 20, dojeżdża tylko do osiedla łomnickiego.
~slimcamelia5 | 27 lutego 2015, 22:54host-91-*-195-143.neti.gsm.pl (91.*.195.143)
Czego narzekacie? wszyscy tniemy koszty w domowym budżecie taka jest rzeczywistość, gmina jest zadłużona przez poprzedniego wójta i nowy musi z tego bagna wyjść taką daliśmy szansę w wyborach. Poczekajcie.
~Do 19:21 | 27 lutego 2015, 23:41cej18.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.185.18)
To nie Jelenia Góra zagarnia wszystko dla siebie, tylko Wrocław. Gdyby Wrocław finansował sprawiedliwie komunikację w całym województwie to nie byłoby takich cyrków. Charakterystyczne, że za czasów województwa jeleniogórskiego była u nas lepsza komunikacja niż teraz. Wrocław zagrabił np. 50 milionów za obwodnicę Wrocławia - wyobrażasz sobie ile autobusów można by uruchomić za tę kasę? Dla Wrocławia 50 milionów to nic, a my się kłócimy o jakieś 40 tysięcy...
~strazak21 | 28 lutego 2015, 8:30178.*.170.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl (178.*.170.252)
Tu chodzi tylko o kury tzw. puste, gdzie jeździ nimi jedna czy dwie osoby.
~strazak21 | 28 lutego 2015, 8:31178.*.170.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl (178.*.170.252)
Kursy miało być :)
~abc | 28 lutego 2015, 8:46azu5.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.158.5)
Puste kursy robią sobie też sami mieszkańcy. Kiedyś jechałam, w autobusie ok 20 osób, kierowca stanął na jednym z przystanków i sprawdził bilety. Więlszośc nie miała, więc nakazał zakupić w biletomacie.
~Gregorek | 28 lutego 2015, 12:06abxd234.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.253.234)
Jednym słowem bida w kraju. A mówią ze 3800 to średnia pensja krajowa- można do roboty taxom latać.
~Jaś fasolka | 28 lutego 2015, 17:11static-81-*-221-111.devs.futuro.pl (81.*.221.111)
Najważniejsze że prezes MZK w stronę Mysłakowic na osiedlu Łomnickim wybudował sobie za grube tysięcy złotych węzeł przesiadkowy. Gdzie będą się przesiadać chyba barany owce jelenie dziki i krowy bo na tym szczerym polu człowiek się nie przesiądzie gdy autobusu nie będzie. Jedne wielkie chamstwo ze stron MZK gdzie autobusy jeżdżą stadami albo ich niema wcale i marnowane jest wiele tysięcy złotych codziennie .
~Aqa | 28 lutego 2015, 18:07159-*-81-122.adsl.inetia.pl (159.*.81.122)
A to da sie by jeszcze mniej dojeżdżało? Miało być tak pięknie a znikają kolejne autobusy nie tylko te na obrzeżach miasta ale w centrum tez :/

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja