« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 17 listopada 2018.Imieniny: Grzegorza, Salomei, ElżbietyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Nielegalny lobbing

Autor: oskarl
Piątek, 2 lutego 2018, 11:40
Chodzi o baner wywieszony na ścianie budynku przy Placu Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Jeleniej Górze. Mogę się mylić oczywiście, co do nadużyć prawa, ale to trzeba wyjaśnić.
Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, podejrzewam, ze społecznych pieniędzy zafundował sobie baner, informujący: "Radni przeciw budżetowi. Wstydzimy się za was." Podpisano Mieszkańcy Jeleniej Góry. Wątpię czy mieszkańcy pytani byli o zdanie i czy wyrazili na to zgodę w plebiscycie publicznym. Budżet zresztą też nie by konsultowany i konstruowany z myślą o mieszkańcach, mam na to dowody. To nie jest mieszkańców inicjatywa, w każdym bądź razie nie moja. Jest to żałosna manipulacja, mająca na celu wywarcie w ten nieelegancki sposób presji na radnych, aby przeforsować korzystne dla siebie zdarzenia.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja