« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 21 listopada 2019.Imieniny: Alberta, Janusza, KonradaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Odezwa wyborcza

Autor: oskarl
Piątek, 8 maja 2015, 15:07
Na głównej stronie Onet.pl reklamują zdjęcie Pałacu Prezydenckiego z hasłem „Prezydent jest nam po nic, to jest dość ewidentne” To jest bolszewicka metoda kreowania zachowań. Przekaz – nie idźcie do wyborów, bo nie ma po co. Nie wystarczą im pieniądze i pseudo autorytety, wyraźnie boją się. Ci, co opluwają antysystemowców i namawiają do bojkotu, pozostawienia zła, nie będą mieli prawa krytykować wykreowanego stanu rzeczy. Nie przeciwdziałałeś, to nie drzyj mordy. Jak se pościelesz tak się wyśpisz.
Szanowni Państwo,
jestem świadkiem oszustwa wyborczego z ostatnich wyborów samorządowych. Oszustwa zaakceptowanego przez sędziów. Miałem nie iść na wybory, bo nie są to uczciwe wybory. Nie są to uczciwe wybory, bo władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza nie chce uczciwych wyborów. Co stoi na przeszkodzie elektronicznego liczenia głosów? Niechęć posiadających władzę. Można to zmienić. Wystarczy zmienić władzę.

Szanowni Państwo. Systemowcy, partiokracja, układ zamknięty i państwo w państwie tak zreformowali kraj, że do urn idzie niespełna 50% uprawnionych do głosowania. Skonstruowali to 25-letnim oszustwem. Zniechęcili ludzi, zabrali im wiarę w sens. Zabrali im wiarę w uczciwość. Zabrali im wiarę w normalność. Polityka to najstarszy zwód świata. Brudny, ale dobrze płatny. To trzeba zmienić. Trzeba zmienić ustrój z krwiożerczego na ludzki. Trzeba wprowadzić demokrację bezpośrednią. Trzeba wprowadzić równość wobec prawa, równość szans. Trzeba odchamić kraj. Nie słuchać propagandy.

Szanowni Państwo. Zbrodniarze, tak, zbrodniarze, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, takie są fakty – mają pieniądze, media, kreują sondaże. Stworzyli z polityki imitację alternatywy. Zawody MMA. Parodię służby. Wykreowali duopol partyjny walczący w klatkach i szarańczy na zewnątrz zawierającej zakłady bukmacherskie. Wpoili wam pogląd straconego głosu i mniejszego zła. Wyprali mózgi ludziom trajlującym o bojkocie, jakby to było panaceum na wieczne zło. Zło trzeba zniszczyć. Ukarać.

Szanowni Państwo. Możecie ich ograć. Możecie pokazać odwiecznym nierobom, gdzie jest ich miejsce. W propagandowym rankingu, nie mój prezydent ma rzekomo 38 % poparcia. Rzekomy kontrkandydat, ma ponoć 24% poparcia. Mniejsze zło, rzekomo przegrany, Paweł Kukiz, ma 15% poparcia. To nieprawda. Moje sondaże pokazują co innego. Kukiz nawet prowadzi. Ja nie słucham propagandy ustawionych. Ja nie słucham dywersji. Ja mam dość tych samych ludzi od 25 lat na stołkach. Przełamcie tabu.

Szanowni Państwo. Oni się boją. Źli, niepoważni, zazdrośni lub frustraci wtórują im, bo jest im wszystko jedno. Czują się przegrani i zazdrość, niewiara nie każe im myśleć o Polsce. O naszych dzieciach. O naszej przyszłości. Tylko realne działania mogą to zmienić. Skoro rzekomi, partyjni liderzy, mają 20-30% poparcia, a najsilniejszy opozycjonista ma kilkanaście% to co trzeba. Ruszyć dupy z miejsca, wziąć babcię pod rękę i iść do urn.

Szanowni Państwo. Ja wiem, że świętych nie ma. Wiem, że walki niższej kategorii są też w opozycji. Gdyby Janusz Mikke zrezygnował i poprosił swoich wyborców, aby oddali głosy na byłego partnera Kukiza, to ten najsilniejszy miałby 20% poparcia. Gdyby inni bezpartyjni, narodowi kandydaci zrezygnowali ze startu wiedząc, że jedyną szansą jest wesprzeć najsilniejszego, to Kukiz miałby 25% poparcia. Byłby w drugiej turze.

Szanowni Państwo. Ja nie wierzę w myślenie o Polsce kandydatów, którzy z góry są na pozycji przegranej, bo nie zrobią tego co etyka nakazuje. Z korzyścią dla kraju, ludzi, a może i siebie. Ja wierzę w Was. W wyborców. Pokażcie Magdalenkowcom, faryzeuszom, pseudo lewicowcom, pseudo ludowcom – gdzie ich miejsce. Odstawcie ich na boczny tor. Idźcie masowo do lokali, zagłosujcie na Pawła Kukiza. Będzie od was zależny. Zróbcie 30%. Dla Polski. Dla naszych dzieci. Jest niepowtarzalna szansa. Nie Bronkobusem. Nie Dudobusem. Przekażcie to szeroko pocztą elektroniczną i ruszcie nogami.

Szanowni Państwo. Myślicie, że Bronisław Komorowski i Andrzej Duda wykupili te busy, wiece i spoty wyborcze z własnych pensji? Jaka to równość szans? Miejcie odwagę. Miejcie ambicję. Miejcie swoją godność. Zobaczcie. Piotr Duda z NSZZ Solidarności już nie wspiera platformy oburzonych. Wspiera Andrzeja Dudę. Ma w tym interes. Przekonajcie górników, że to naród im pomoże. Przekonajcie emigrantów, że będą mieli do czego wracać. Przekonajcie wykluczonych społecznie, że jeszcze Polska nie zginęła. Namówcie wszystkich do pospolitego ruszenia.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Wiesiu | 8 maja 2015, 15:51*.jeleniagora.vectranet.pl (109.*.118.56)
Bardzo możliwe, że taki jest zamysł. Onet jest jeszcze w rękach wsi. W czasie referendum Gronkiewicz stosowała już taktykę nawoływania aby nie iść na wybory.
~Cytaty Pawła Kukiza | 8 maja 2015, 17:08178-*-178-21.adsl.inetia.pl (178.*.178.21)
"Jak pewnie wiecie, z bardzo osobistych powodów zdecydowałem w ostatnich dniach kampanii poświęcić czas moim najbliższym i odwołać kilka spotkań. Nie wycofuję się jednak z kandydowania" - pisze w dzisiejszym oświadczeniu Kukiz. Kandydat dodaje, że "fakt zawieszenia mojej kampanii jeden z programów telewizyjnych, wykorzystał do rozpowszechniania informacji o tym, że wycofałem się z wyborów". Jak kontynuuje Kukiz, "program ten, który dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski nazwał dopieszczoną technicznie telewizją Korei Północnej, nie zrobił tego przez przypadek. Zrobił to po to, aby u części naszych – nie moich, a naszych wyborców, wzbudzić wątpliwość i skłonić do pozostania w domu. Ewentualnie by zachęcić ich do głosowania na innego kandydata".
~, | 8 maja 2015, 17:22bad147.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.167.147)
ciekawe zadnych komentarzy? wszyscy chyba mysla ze to odezwa wyborcza Komorowskiego lub dudy- dlaczego w tytule nie ma ze to o Kukiza chodzi- to sabotaz
~białe jest czane | 8 maja 2015, 17:27159-*-84-225.adsl.inetia.pl (159.*.84.225)
Czy tylko mi sie wydaje czy ostatnio z regionalnego portalu, który pownien zajmować się wiadomościami z regionu robi jakaś skrajnie tuba.
~c.d | 8 maja 2015, 17:28159-*-84-225.adsl.inetia.pl (159.*.84.225)
skrajnie prawicowa miało być.
~Wiesiu | 8 maja 2015, 17:38*.jeleniagora.vectranet.pl (109.*.118.56)
najbardziej ultraprawicowy jest Kukiz. Jak nie wierzysz posłuchaj jego tekstów piosenek. Jedna z ostatnich płyt Kukiza była nawet zakazana przez lewicową Trójkę. Oczywiste, że w trakcie wyborów stara się pokazywać swoją umiarkowaną twarz by zdobyć lewicowy elektorat.
~ob | 8 maja 2015, 21:38178-*-178-21.adsl.inetia.pl (178.*.178.21)
„Największym zaskoczeniem jest wynik Pawła Kukiza. Tuż przed ogłoszeniem ciszy wyborczej niezależny kandydat uzyskał niemal 20-procentowe poparcie.”

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja