« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 23 września 2020.Imieniny: Bogusława, Linusa, Liwiusza, TekliNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Ograniczona wolność do 50

Autor: Ryjek
Poniedziałek, 10 listopada 2014, 9:23
Hipokryzja prawa drogowego
Wielką hipokryzję tego świata spotykam codziennie na drogach. Policjanci oraz strażnicy miejscy karzą mandatami za przekroczenie prędkości, a sami mają na swoim koncie takie mandaty. Sędziowie skazują za nieprzyjęcie mandatu, a sami nie po to kupują najdroższe bmki, żeby 50 na godzinę lecieć przez ul. Wolności. Taka ograniczona wolność do 50 ;). A kochani parlamentarzyści ustalają skostniałe przepisy drogowe, które ich nie dotyczą bo mają "ummuniumy". Dlaczego muszę jechać prawym pasem po mega dziurach, i przepuszczać tych jadących lewym, którzy w tym momencie łamią to nieszczęsne prawo drogowe, bo jadą szybciej niż dozwolona prędkość? Zmusza mnie więc ono do ułatwiania innym łamania tego prawa. A gdybym w trosce o moje auto i budżet domowy, chciała jednak jechać lewym, „bezdziurawym” pasem, w imię prawa 50 na godzinę, to i tak łamałbym to nieszczęsne prawo. Ech marny jest żywot kierowcy….

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

rymcycymcy | 17 listopada 2014, 17:34
Jeździj lewym słonko, w mieście jest to dozwolone ! ;) ...ja tam i tak jakoś Cię ominę ...prawym, albo jeszcze lewszym ! ;)

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja