« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 5 lipca 2020.Imieniny: Antoniego, Filomeny, Karoliny, MariiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Opiekunowie osób starszych będą ćwiczyć w profesjonalnej pracowni

Czwartek, 12 lutego 2015, 21:50
W Centrum Kształcenia Ustawicznego uroczyście otwarto pracownię, w której zajęcia praktyczne będą mieć słuchacze kierunku opiekun osoby starszej. W wyposażeniu pracowni pomogło miasto i Małgorzata Mrożek– dyrektor Zespołu Profilaktyki i Rehabilitacji w Janowicach Wielkich.
Po zakończeniu cyklu nauki na tym kierunku uczniowie zdawać będą egzamin państwowy w siedzibie szkoły i uzyskają uprawnienia do wykonywania zawodu nie tylko w kraju ale także za granicą. Nowa pracownia to dopiero początek zmian jakie w niedługim czasie czekają CKU.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja