Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 11283
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: PiS odwraca kota ogonem

Autor: RobertObaz
Środa, 29 czerwca 2022, 12:59
Prezes PiS odszedł z rządu, by ratować własny wizerunek polityka dającego twarz decyzjom Morawieckiego, który od miesięcy nie potrafi poradzić sobie z wyzwaniami kryzysu gospodarczego.

Dla Jarosława Kaczyńskiego partia jest wszystkim a sondaże nie mogą dać pewności kierownictwu PiS, że władza zostanie zachowana. Prawo i Sprawiedliwość w momencie kryzysów ucieka się do sprawdzonych sposobów odwracania uwagi od pilnych spraw, którymi żyje cała Polska.

Wystąpienie Prezesa PiS we Włocławku rozbawieniem ironizował, komentując postulat środowiska LGBT+ na temat korekty płci. Ignorancja Jarosława Kaczyńskiego oburzyła nie tylko dziennikarzy, środowisko LGBT + ale także polityków również tych, którzy pamiętali jak Prezydent Lech Kaczyński odznaczył fizyczkę Ewę Hołuszko, opozycjonistkę z czasów PRL i działaczkę na rzecz osób transpłciowych.

Uwolnienie przez PiS akurat teraz nienawiści wobec mniejszości nie powinno nikogo zaskoczyć. Jeśli partia Kaczyńskiego nie radzi sobie z określonymi problemami zaczyna odwracać od nich uwagę kierując spór na zupełnie inne tory.
Warto więc przypomnieć Jarosławowi Kaczyńskiemu, że ma największą od ponad 25 lat inflację. Stopy procentowe dobijają budżety domowe razem z wysokimi cenami żywności. Politycy PiS zamiast zajmować się rozwiązaniem tego problemu wolą zarabiać na obligacjach. Dodatkowo przed nami wyzwania w zakresie budownictwa mieszkaniowego, którego problemów nie udało się naprawić prawicowo-konserwatywnemu rządowi od 7 lat. Dzisiaj do miliona mieszkań widmo, niewidzialnych samochodów elektrycznych doszła budowa hal sportowych. Szkoda, że wynik każdego przedsięwzięcia jest mierny.

Nie da się prowadzić polityki gospodarczej państwa na zasadzie wzniecania ognia i konfliktów tam gdzie nie mają one racji bytu. Jeśli rząd nie jest w stanie poradzić sobie z problemami gospodarczymi powinien poddać się do dymisji. Przed Polską stoją wyzwania, które wymagają odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group