« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 18 sierpnia 2022.Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, KarolinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

PKW – Popsute komputery wyborcze? Patologia!

Poniedziałek, 17 listopada 2014, 15:22
Państwowa Komisja Wyborcza jak sama nazwa wskazuje, jest to organ państwowy. Zepsute serwery pokazują dobitnie jaka jest w tych strukturach patologia.
Nie wyobrażam sobie sytuacji w firmie gdy trzeba oddać duży projekt, aby padły serwery. Szef urwałby mi jaja albo i coś więcej. Nie mówiąc już o tym, że wyleciałbym na zbity pysk i jeszcze płaciłbym pewnie za to odszkodowanie.

Państwowe organy mają wręcz nieograniczone pieniądze, które jak widać są marnotrawione ośmieszając tym samym nasze państwo. Jako obywatel domagam się głowy odpowiedzialnych za ten bałagan. Kara powinna być dotkliwa, bardzo dotkliwa. Na komputerach się trochę znam i wiem jedno, "dla chcącego nie ma nic trudnego". Jeśli byłoby "ciśnienie" to wszystko działać powinno jak trzeba.

Wojsko też jest organem państwowym, pomyślmy przez chwilę. Gdyby tak komputery w wojsku się zepsuły? To zostałoby nam tylko do Herr Putina napisać karteczkę: "Wojny niet. Awarjia maszin dodających. Herr Putin, prosim o chwilke zaczekania. Pozdrawiają Poljaki".

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Oburzony | 17 listopada 2014, 15:33
Pieniędzy mają jak lodu więc i serwerów mogą nakupić tak, żeby im wystarczyło. Może ktoś tam oszczędza na serwerach, żeby sobie zachachmęcić?
~Anzelm B. | 17 listopada 2014, 15:40
Sądzę, że z pełną świadomością wprowadzono nowe serwery na 3 miesiące przed wyborami.
~Baca | 17 listopada 2014, 18:21
Czy ogólnopolskie padnięcie systemu komputerowego skutkuje we wsi Jelenia Góra. To przecież wystarczy, aby któryś z dzielnych i umiejących liczyć dziennikarzy uzyskał dane z poszczególnych Komisji nawet spisując z protokołów wzgl. informacji, jakie maja obowiązek udostępnić Komisje poprzez wywieszenie danych w miejscu publicznym. A tu, ani me , ani be - a ludzie, w tym elektorzy tracą nerwy!!!!
~ | 17 listopada 2014, 19:25
A ja jestem dzieckiem i łykam wszystko.
~rencista | 17 listopada 2014, 20:48
aby sfalszoa aby sfalszowac wybory uszkodzono komputery itd.
~cieplicc | 17 listopada 2014, 21:17
ten artykuł stylistycznie jest napisany na co najmniej dziwnym poziomie wyraża agresję moim zdaniem a wybory za 290 milionów to owszem powinny grac jak w zegarku :)
jelonekbronek | 17 listopada 2014, 21:34
Witaj cieplicc! To nie jest artykuł, tylko moje spostrzeżenie zapisane po mojemu, w końcu mogę sobie ryczeć do woli! :) Nad resztą można dyskutować! Hej!
~Lucyfer | 18 listopada 2014, 8:36
Sienkiewicz miał rację, Państwo Polskie nie istnieje, czyli ch..j, d..a i kamieni kupa.
~cieplicc | 18 listopada 2014, 15:38
ok sory nie widziałem wczoraj że to nie artykuł "redaktorów" a rzeczywiście jest bałagan niesamowity !!!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja