« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 18 sierpnia 2022.Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, KarolinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Platformersi – partia samobójców?

Autor: Obserwator
Wtorek, 5 maja 2015, 18:50
Pokrętnymi drogami chodzą decyzje Platformersów. Sąd koleżeński wywala z partii ludzi, którzy popierali w wyborach samorządowych Marcina Zawiłę, ale wygranego nikt nie rusza. Dzieje się to w myśl zasady, że wygrani mają rację, bez względu na wszystko? A może chodzi o co innego? Tylko o co?
Na pewno ta wojenka Platformie się nie przysłuży. Wywaleni dadzą sobie radę, ich Patron na pewno o to zadba.

A PO? Jawi się (nie tylko w Jeleniej Górze) jako partia waśniących się ze sobą liderów, ludzi z rękami do siebie, bez honoru i zasad – bo jak interpretować obietnice wyborcze sprzed lat, które w większości zostały na papierze? I nikt z tej formacji, nawet się wstydu się nie rumieni.

Ludzie boją się agresywności PiS-u, ale raczej na tę partię zagłosują. Bo na kogo? Na Bronisława Komorowskiego, który skazał Polaków na pracę do późnej starości? Na panią Ogórek? Aż tak chyba w naszym społeczeństwie poczucie humoru nie sięga. Zostaje Janusz Korwin Mikke ze swoimi wyświechtanymi hasłami i Kukiz. No właśnie. Głosujmy na Kukiza. Lepiej nie będzie, ale przynajmniej nie będzie smutno!

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~, | 5 maja 2015, 19:19
ale baran sie wysilil - zamiast ryku na rykowisku to tylko smetne beczenie tu slysze
~ermzxt | 5 maja 2015, 19:29
Dlaczego go nie wyrzucicie przecież to najgorszy szkodnik od dekad w tym mieście takiego człowieka popieracie tak wam zależy na mieście i jego rozwoju?
~ab+ | 5 maja 2015, 20:02
Nie wywalili Go bo ma popatrcie kleru,a nikt nie chce zadzierać z amboną.
~w13 | 5 maja 2015, 20:09
Kukiz to dobry wybór....a Po to juz zwykły obciach intelektualny
~kukizzzz | 5 maja 2015, 21:05
lepiej morze być jak odsuniemy tych bandytów z PO i PIS od władzy bo jak oni będą rządzić dalej to będzie coraz gorzej dla ludzi uczciwych i pracujących a lepiej będzie tylko kolesiom...
~Wiem | 5 maja 2015, 22:00
PiS to faszyzujaca partia, moze nie faszysci a jedynie neofaszysci , faszysci sa przeciwko homoseksualistom , PiS tez to znaczy jedno , faszysci !
~fan sekty po | 5 maja 2015, 23:56
@ wiem..Dziecinko, nie podniecaj się tak polityką bo ci się okres rozreguluje i nie będziesz mogła bezpiecznie współzyć z członkami. A wiesz dobrze, ze rewolucyjna organizacja takich afrontów nie toleruje.
~Obywatel Z | 6 maja 2015, 7:57
Kukiz, JKM, Kowalski, Wilk...? Oczywiście, każdy może wybrać, kogo chce.Polska scena polityczna jest otwarta dla wszystkich. 11 kandydatów o tym świadczy. 10 maja dokonamy selekcji. Zostanie dwóch i dylemat, co dalej? Ja, opowiadam się za normalnością i przewidywalnością. Dzisiaj, przy obowiązującej konstytucji Prezydent może przecież niewiele. Ważniejsze wybory dla nas wszystkich, będziemy mieli jesienią. Nic i nikt tego nie zmieni!
~BUL | 6 maja 2015, 9:15
W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem.
~aya | 6 maja 2015, 9:43
do Dziś. Jak prezydent niewiele moze to co za różnica kto wygra? Moze pora ostudzić Republikę Kolesi? Ja głosuję na Kukiza bo jak nic nie może to może zaśpiewa ładnie...
~oby skutecznie | 6 maja 2015, 10:11
nawiązując do tytułu : oby i to skutecznie...( wystarczy mi skuteczny samobój polityczny , nie fizyczny ,jakby kto myślał,że krwiożercza jestem)
~apolityczny | 6 maja 2015, 14:50
Zauważyłem że jakiś działacz na jelonce zaczął agitkę,zwłaszcza ten artukuł o najdroższym prądzie "dzięki koalicji Po -PSL",gdzie usuneli mozliwość komentowania,daje do myślenia.
~ish | 7 maja 2015, 7:54
W sondażach Komorowski jest liderem, Polacy lubią czuć się uciemiężeni i nieszczęśliwi i pewnie dlatego tak chętnie oddają glos na PO. Po prostu lepiej jest narzekać że państwo nas okrada i że życie w Polsce jest ciężkie niż zmienić partie rządzące. Narzekamy że pracy nie ma, że podatki za wysokie, wiek emerytalny podnieśli, że zarobki za małe, ale zamiast dać szanse na wprowadzenie korzystnych zmian nadal połowa z nas zagłosuje na PO.
~Dr | 7 maja 2015, 10:05
Nie sądzę, aby PO utrzymała władzę. Wśród myślących ludzi ta nazwa jest nie tylko synonimem oszustwa, ale przede wszystkim totalnego obciachu!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja