« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 17 sierpnia 2019.Imieniny: Julianny, Jacka, Mirona, ŻannyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Po debacie – zero siedem

Poniedziałek, 19 października 2015, 22:43
Krótko i na temat: Pani Ewa została w sposób zdecydowany "zakopana". Nawet jej irytujące przerywanie co chwila, nie tylko jej nie pomogło, ale było tak żałosne, że sam przed własnym monitorem się wstydziłem. Nie pomyliłem się po debatach prezydenckich, może i tym razem moje wyczucie nie zawiedzie, werdykt: PIS będzie miało większość. Pytanie tylko, czy spełni swoje obietnice? Czas pokaże, ale chyba tak złych rządów jak ostatnie przez 8 lat długo nie będzie.

Przy okazji najśmieszniejszy mem z debaty jaki znalazłem :)

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~jelonekmoher | 20 października 2015, 10:09dynamic-87-*-132-248.ssp.dialog.net.pl (87.*.132.248)
Politolodzy w większości wskazują na nudną debatę z remisem ale tego poniosło i wymyślił zero siedem.Dziwię się Jelonce że publikuje teksty tego osobnika.
~Ja | 20 października 2015, 11:32*.jeleniagora.vectranet.pl (109.*.71.38)
...a Swistak siedzi i zawija...
~Real | 20 października 2015, 12:01176.*.22.254 (176.*.22.254)
Na wstępie dwie sprawy, wysoka kultura obu pań. Druga, jak ktoś już chce słuchać głównych środków masowego rażenia, wiadomości, to tylko obiektywny Polsat. Niestety potwierdza się, jedyny program PO to taki, że jak cytuję "oni dorwą się do władzy" do będzie co najmniej armagedon. Powielanie słów Komorowskiego, tylko z trochę większą kulturą. Jest Duda i co? Jest awantura, kłótnia i armagedon ? Dla mnie za kulturę, zachowanie zimnej krwi, profesjonalizm, Szydło wygrała.
jelonekbronek | 20 października 2015, 16:00
Do jelonkamohera - po debacie Dudy z Komorowskim, również pisałem kto wygrał a kto przegrał i co się stanie. Politolodzy z TVN`ow, Wyborczych i innych mówili co innego niż ja, możesz ich słuchać dalej, mi to nie przeszkadza :) A to link do mojego artykułu: http://rykowisko.jelonka.com/debata-bokserska-8211-starcie-drugie-58045.html Zawsze zastanawiał mnie problem, garnituru i tytułu - mimo, że ktoś ma obie te rzeczy + ładnie gada + permanentnie się myli, (czy celowo czy nie to bez znaczenia), ludzie bardziej mu ufają, niż temu, który mówi jak jest, prawie nigdy się nie myli i często wygląda jak fleja. Fenomen? Dlatego często politykami zostają karierowicze, Tusk jest idealnym przykładem.
~xd | 25 października 2015, 21:09cco18.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.138.18)
moim zdaniem teraz kopacz dac nowa prace w osirodku dla emigrantow moze tam sie spełni jako ? ,skoro ich do polski z prowadziła

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja