« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 18 sierpnia 2022.Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, KarolinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Popieranie poparcia

Wtorek, 25 listopada 2014, 20:22
Ta sam siedziba, różnica kilku dni, gracze wagi ciężkiej z Wrocławia przyjechali żeby popierać pretendentów na najwyższy urząd w naszym mieście.
Za nimi ten sam baner, ta sama ściana, nawet stół i stołki wydaja się takie same. Hmm... To gra? Wszystko zostanie w rodzinie? A może bratnie dusze skoczyły sobie do gardeł. Walka na śmierć i życie... jeńców nie będzie.

(foto: StrimeoTV)

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Paweł5566 | 25 listopada 2014, 21:20
Szanowni Państwo, Przepraszam, że piszę komentarz nie na temat powyższego artykułu. Jesteśmy na kilka dni przed wyborami Prezydenta naszego miasta. Pan Obrębalski odmówił panu Zawile udziału w debacie. Jest to konsekwencja wielokrotnego unikania debat przez pana Zawiłe z innymi kandydatami w I turze wyborów. Mam ogromną prośbę! Panie Zawiła, niech Pan pozwoli, że ja przyjdę na debatę, ja jeleniogórzanin, ja jeden z tysięcy. Nie mam przygotowanej serii napastliwych pytań. Proszę pozwolić by zwykły mieszkaniec Jeleniej Góry mógł z panem porozmawiać na wizji, na żywo. Paweł
~ad | 25 listopada 2014, 22:04
Paweł... Wilk? "Pełnomocnik od wszystkiego", chce zastąpić swojego nowego pryncypała :)))
~Gość | 26 listopada 2014, 18:19
To kpina zeby miastem rzadzili Zawiła albo Obrebalski ,to ci panowie w tym miescie namieszali tyle ze mlodziez ucieka do wroclawia czy innych mias wiec pytam ja jako nie wyborca co te lesne dziady tu jeszcze zrobia
~jelennarykowisku | 26 listopada 2014, 19:31
To się nazywa "demo" demokracji - wybór między dwoma rywalami do stanowiska prezydenta popieranych przez jedno ugrupowanie.
~adek | 26 listopada 2014, 23:12
Ten "Paweł" to jakiś troll. Wyjątkowo głupi troll. Wszędzie wkleja ten swój wpis, mimo że kompletnie nie rozumie o co chodzi. Jeśli Obrębalski posiada samych takich głupich wyborców, to jest kolejny argument, żeby głosować na jego konkurenta.
~jelon | 26 listopada 2014, 23:15
Wrocław pcha się do nas drzwiami i oknami. Przypominają sobie o Dolnym Śląsku tylko przed wyborami. A potem siedzą 4 lata w swoim zapyziałym Wrocku i mają w nosie cały Dolny Śląsk. Dlatego nie głosuję na żadnego kandydata popieranego przez Wrocław, bo wiem, że Wrocław ma w d... nasze miasto nasyła jedynie swoich ludzi, żeby ci wyciągnęli jak najwięcej kasy dla Wrocławia.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja