« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 1 lipca 2022.Imieniny: Haliny, Marcina, MarianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Poseł Grzegorz Braun w Wałbrzychu, Legnicy i Wrocławiu

Autor: Krzysztof Sługocki
Piątek, 20 maja 2022, 11:54
Poseł Konfederacji Korony Polskiej na Dolnym Śląsku. To szczególna okazja zobaczyć i posłuchać posła Grzegorza Brauna, który to dziś i jutro spotka się z mieszkańcami regionu.
Jedyny poseł, który nie poddał się terrorowi maseczkowemu i zachował twarz do końca. Poseł, który jako jedyny jest ze społeczeństwem polskim, walcząc o normalność i poszanowanie ludzkiej godności. Warto posłuchać co ma do powiedzenia, ponieważ telewizja i radio skutecznie blokują przekaz jaki niesie ze sobą Grzegorz Braun. W czasie spotkanie będzie można zakupić ciekawe publikacje książkowe.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~pytajnik | 20 maja, 13:12
"zachował twarz do końca"? To już skończył, można wiedzieć KIEDY?
krzychu70jgpl | 20 maja, 13:52
Zachował twarz do końca, czyli do momentu kiedy oficjalnie został zniesiony obowiązek maskowania twarzy. Jako jedyny poseł wykonywał swoje obowiązki ponosząc realne koszty finansowe za brak maski w sejmie. Mógł pewnie załatwić sobie od lekarza zaświadczenie, jak zrobili to niektórzy, ale On wolał uczciwie walczyć z bezprawnymi przepisami, które siłą wprowadził PiS. Maski przed wirusem nie chroniły i chronić nie będą co zostało udowodnione wielokrotnie.
~nihilscire | 20 maja, 14:08
...mam nadzieję, że ten pan spotka się sam ze sobą...
~gosc_portalu | 20 maja, 17:21
"Braun to wariat, większość posłów Konfederacji to wariaci lub hitlerowcy. Właściwie każdy kto krytykuje rząd i skorumpowanych polityków i dziennikarzy jest szurem i płaskoziemcem." Jest to metoda walki z opozycją przeniesiona z czasów stalinowskich gdy z każdego normalnego człowieka system mógł zrobić wariata. Było to ulubione narzędzie aparatu represji. Każdy, kto zgłaszał jakieś wątpliwości co do "sowieckiego raju", mógł zostać zdiagnozowany przez psychiatrów posłusznych władzy jako chory psychicznie.
~gosc_portalu | 20 maja, 17:32
W kwestiach plandemicznych Konfa miała rację. Wczoraj Okręgowy Sąd Lekarski w Warszawie ogłosił całkowite uniewinnienie P.Basiukiewicza lekarza z którego skorumpowane media robiły szura.
~bAbcia z okolicy | 21 maja, 8:13
7 mld w sprzęcie, 3 mld w socjalu za usunięty napis pod Lwami "Zawsze wierni Tobie Polsko" łzy same płyną.
~bezodbioru | 21 maja, 9:05
Na Krainę na literę U właśnie lecą Białe Kaski z Syriiprzypominam stworzone przez MI6 UK).....Czekają tam na nich Specnaz Kadyrowa i ludność cywilna Slaveno-Serbia
~jajajakberety | 21 maja, 9:23
Bajki z mchu i paproci U Tomasza Sommera niejakiego Hoga z AdArmy na YouTube wyłączyłam w 1/3....nie dało się tego oglądać.Liczba tych, którzy poddali się w Azovstal, osiągnęła już 2323 osoby....
~faktyimapy | 21 maja, 10:01
Geroman twitter....Spriteer twitter
~-> bAbcia | 21 maja, 10:14
Odsłonili orły ale złośliwie zamazali napisy na nich. W nagrodę PiS wysłał im za darmo 25 tys. ton benzyny.
~.............. | 21 maja, 10:16
"za darmo" to jest dla urzędników. Za te 25 tys. ton benzyny zapłacą Polacy.
~winterblood | 21 maja, 10:26
media z Brauna robią teraz onucę, ale każdy kto ma mózg, to niech poczyta jego publikacje i sam oceni jak jest naprawdę. Oczywiście Braun ideałem nie jest, nie odpowiadają mi jego poglądy "religijno-światopoglądowe", natomiast w sprawach geopolitycznych i gospodarczych ma dużą wiedzę.
~dziadek babce | 21 maja, 11:20
Miłego oglądania P.Bartoszewicza,Zychowicza,P.Gadowskiego i wieli innych ekspertów...?
~totyle... | 21 maja, 11:28
Dr Paweł Basiukiewicz, został właśnie uniewinniony w całości przez Sąd Lekarski przy Okr. Izbie Lekarskiej w Warszawie w związku z zarzutami prezentowania w ostatnich 2 latach poglądów niezgodnych z zasadami Etyki Lekarza. Bardzo dziękuję za tę Sprawiedliwość z twitter xxx od siebie dodam P.Matyja niech po polsku się nauczy...nie mówimy bendom,a będą....
~cenzurka | 21 maja, 11:32
piotrapostoł ~~twitter To konto nie istnieje Wykopali chłopa z Polskiej Cerekwi?tanie dranie....
~janek berek | 21 maja, 15:51
Jego broda mówi za niego. Do barbera marsz.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja