Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7839
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Poseł na rykowisku

Autor: RobertObaz
Czwartek, 24 czerwca 2021, 12:30
Chciałbym przywitać wszystkich czytelników Jelonka.com. Systematycznie będę się z Wami dzielił swoimi przemyśleniami, dotyczącymi tego co dzieje się w naszej społeczności oraz w kraju.

Myślę, że w świecie coraz mocniej zdominowanym przez technologię, gdzie nieodłącznym narzędziem pracy stał się nie tylko komputer ale także tablet czy telefon należy skorzystać z szansy i spróbować przybliżyć Wam, drodzy czytelnicy, czym zajmuje się na co dzień jako parlamentarzysta. Chciałbym przekazywać Wam moje przemyślenia dotyczące bieżących wydarzeń, które mają miejsce w naszej krajowej polityce. Ponieważ nim zostałem posłem miałem okazję także sprawować mandat radnego miasta Jeleniej Góry za równie istotną kwestię uważam politykę lokalną. Takich informacji będziecie mogli się spodziewać w moich felietonach oraz artykułach, a także odniesień do tego, co jest nam najbliższe – naszych małych ojczyzn czyli lokalnej polityki samorządowej.

Na początek chciałbym was zapewnić, że nowe, interesujące artykuły będziecie mogli znaleźć każdego nowego tygodnia we wtorek. Liczę także na wasze komentarze oraz sugestie. Jeśli wyrazicie chęć, postaram się zwiększyć częstotliwość publikowania, aby nowe wpisy pojawiały się dwa razy w tygodniu.

Celem publikowania jest przede wszystkim poznanie waszych oczekiwań oraz przemyśleń dotyczących bieżącej polityki. Chciałbym prezentować wam treść interesującą i wartościową.

Do zobaczenia i liczę na waszą aktywność

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group