« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 14 sierpnia 2022.Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, MaksymilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Poseł na rykowisku

Autor: RobertObaz
Czwartek, 24 czerwca 2021, 12:30
Chciałbym przywitać wszystkich czytelników Jelonka.com. Systematycznie będę się z Wami dzielił swoimi przemyśleniami, dotyczącymi tego co dzieje się w naszej społeczności oraz w kraju.
Myślę, że w świecie coraz mocniej zdominowanym przez technologię, gdzie nieodłącznym narzędziem pracy stał się nie tylko komputer ale także tablet czy telefon należy skorzystać z szansy i spróbować przybliżyć Wam, drodzy czytelnicy, czym zajmuje się na co dzień jako parlamentarzysta. Chciałbym przekazywać Wam moje przemyślenia dotyczące bieżących wydarzeń, które mają miejsce w naszej krajowej polityce. Ponieważ nim zostałem posłem miałem okazję także sprawować mandat radnego miasta Jeleniej Góry za równie istotną kwestię uważam politykę lokalną. Takich informacji będziecie mogli się spodziewać w moich felietonach oraz artykułach, a także odniesień do tego, co jest nam najbliższe – naszych małych ojczyzn czyli lokalnej polityki samorządowej.

Na początek chciałbym was zapewnić, że nowe, interesujące artykuły będziecie mogli znaleźć każdego nowego tygodnia we wtorek. Liczę także na wasze komentarze oraz sugestie. Jeśli wyrazicie chęć, postaram się zwiększyć częstotliwość publikowania, aby nowe wpisy pojawiały się dwa razy w tygodniu.

Celem publikowania jest przede wszystkim poznanie waszych oczekiwań oraz przemyśleń dotyczących bieżącej polityki. Chciałbym prezentować wam treść interesującą i wartościową.

Do zobaczenia i liczę na waszą aktywność

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~arurdip | 24 czerwca 2021, 15:46
Witam i czekam mieszkaniec Goduszyńskiej.Ale to nie znaczy że czegoś oczekuję.Poz
~Norbert Koń | 24 czerwca 2021, 21:16
Weź pan zrzeknij się mandatu posła bo tylko wstydu dla Polski pan przynosi. Ja wiem jak pan głosuje. To wszystko jest jawne! Płakać mi się chce jak widzę pana poczynania w sejmie.
~Norbert Koń | 24 czerwca 2021, 21:23
Prześledziłem ostatnie pana głosowania i co wynika? A proszę bardzo! 31. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 15 czerwca 2021 r. - głosowanie nad odroczeniem posiedzenia PANA GŁOS ZA!!! Idziemy dalej: w dniu 15 czerwca 2021 r. - głosowanie nad zarządzeniem przerwy w obradach PANA GŁOS ZA!! Widać ze się Panu robić nie chce. Tylko przerwy w głowie i odroczenia. Polska nie zająć nie ucieknie!! Ludzie wchodźcie na stronę sejmu i obserwujcie co nasz lokalny grubasek wyprawia!!
~BRZECHOTNIK | 24 czerwca 2021, 22:01
Ach... ta polityka. Słowa... słowa... słowa i... obiecanki-cacanki, w imię własnych interesów pieczonych przy cudzych.
~Dyzio | 25 czerwca 2021, 9:29
Czemu się pan nie zajmie małżeństwami jednopłciowymi, gender w szkołach, walką z religią - tym, za co został pan wybrany z listy Wiosny??? Pan ciągle w krótkich spodenkach radnego nawala w Łużniaka. Nie wie pan czym się różni radny od posła? Weź się pan za robotę a nie za zemstę na platfusach!
~wlan | 25 czerwca 2021, 11:06
Oczekuję konsekwentnego realizowania programu, z którym formacja polityczna, którą Pan reprezentuje, szła do wyborów. Oczekuję prezentowania i podkreślania założeń programowych szeroko pojmowanej lewicy. Oczekuję osobistego prezentowania poglądów i postawy zgodnej z przyjętymi założeniami programowymi. Życzę sukcesów i zdrowia oraz unikania hejtu (w odróżnieniu od krytyki) w życiu publicznym. Z szacunkiem - Pański wyborca.
~Real | 26 czerwca 2021, 14:09
Po pierwsze gratuluję odwagi i bardzo to cenię. Po drugie politycy typu, jednym tchem, Jaruzelski, Kiszczak, Kwaśniewski, Cimoszewicz itp. to dla mnie zło wrodzone, zrobione i ukształtowane przez Sowietów, zdrajcy Polski. Ale proszę...
~Poseł Obaz | 26 czerwca 2021, 22:24
Poseł Obaz. Mój Boże........
~Jelen | 29 czerwca 2021, 7:51
Raz wystarczy w zupełności

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja