« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 26 października 2021.Imieniny: Ewarysta, Damiana, ŁucjanaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Premier sobie, drożyzna sobie

Autor: Szaraczek
Niedziela, 26 września 2021, 8:02
Tak się zastanawiam, czy premier Morawiecki ma ludzi za idiotów? Wszem i wobec wieszczy o cudzie gospodarczym nad Wisłą, choć rzeczywistość skrzeczy.
Rosnąca inflacja, drenująca portfele to jedno. Podwyżki i to kosmiczne – to drugie. Właśnie dostałem nowe rachunki za prąd – o 40 proc. wyższe, jak zapowiadano. To oznacza, że za chwilę wzrosną ceny dosłownie wszystkiego, które i tak już dawno „pożarły” 500+, czternastki dla emerytów i wszelkie inne, wcześniejsze rozdawnictwo za głosy dla PiS-u. Wkrótce, w ramach polskiego ładu, czyli prognozy wszelkiej szczęśliwości dla Polaków-szaraków, wzrosną podatki. Co nam zostanie w portfelach? Raczej niewiele.

To oczywiste, że Prezes i jego ludzie mają świadomość, że długo tak rządzić się nie da, bo „bomba” w końcu wybuchnie. Dlatego teraz trzeba sobie zapewnić godny byt do końca życia, kosztem naiwniaków łakomiących się na ochłapy. A po rządach Prezesa? No cóż, choćby potop!

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Dorsz | 26 września, 8:21
Tak się zastanawiam w co gra PT Redakcja Jelonki, że dopuszcza taki polityczny artykulik ? Mam nadzieję, że to raczej prowokacja do dyskusji, a nie branie udziału w troll''owaniu PiS''u. Moim zdaniem, nigdy ludziom nie żyło się tak dobrze, jak w obecnych czasach. Zdaję sobie sprawę, że może nie podobać się ideologia i polityka PiS; ale były wybory i tak postanowili ci, co do wyborów poszli.
~jelgor | 26 września, 9:59
-Żyje nam się lepiej-powiedział premier.-To macie dobrze-odpowiedział naród. A tak na marginesie, to post "Dorsza", jest typowym wystąpieniem aparatczyka PiS-u.
~s. | 26 września, 10:10
Premier Mazowiecki ?
DuchGór | 26 września, 10:12
@Dorsz Na tym właśnie polega wolność. To nas odróżnia od takiej Białorusi. Każdy może sobie napisać swój artykulik na rykowisku. Tobie się treść nie podoba to możesz to skrytykować albo napisać swój artykuł i już.
~kornik | 26 września, 13:08
pięćsetplusy i tak zagłosują na pislam bo im ksiunc z ambony rozkaże.
~hmmm | 26 września, 14:00
@Dorsz, jakże to polskie wszędzie doszukiwać się teorii spiskowej
~w********j !!!! | 26 września, 15:31
Pierdzielenie kotka za pomocą młotka !!!!
~do Dorsza | 26 września, 18:41
człowieku, serio wypisujesz takie brednie? masz coś z głową czy twoja edukacja jet na tak marnym poziomie!? wstydu nie masz pisząc taki bełkot!!!!
~zenek miotła | 26 września, 19:05
Może umówimy się za pół roku i zobaczymy czy apologeci pispartii dalej bedą w tak wspaniałych humorach? Któraś tam 13 lub 14. emerytura tylko raz czy dwa razy w roku. Przeciętna emerytura wg ZUS to 2670 na rekę czyli 3177 brutto, to daje 507 zeta podatku razy 12 m-cy to rocznie budżet was, emeryty, kasuje na 6084 zeta. z tego dostaliście dwie emerytury ekstra czyli dalej jesteście rocznie ponad 4tysiace w plecy. Przypominam że emerytura jest od dochodów, od których kiedyś zapłaciliście PODATKI!!! Dalej uważacie, że coś DOSTALIŚCIE??????????????? WYście nawet nie odebrali SWOJEGO, za które dawno zapłaciliście podatki.
~do~zenek miotła | 26 września, 19:54
Naprawdę, jest tragicznie. Jaka nędza i ubóstwo panuje wokół, to nie spotykane w europejskim kraju. Dzieci chodzą głodne i nikt tym się nie przejmuje. Zarobki takie że niedługo w Polsce nikt nie zostanie. Umowa o Pracę to nie byle co…, nieważne że za 5 zł./h. A nie, przepraszam, pomyliły mi się lata, tak było za rządów postkomuny czyli PO czyli wasze. A ty chcesz się umówić już od siedmiu lat i co? Jakie efekty? Każdy samodzielnie myślący człowiek z wyobraźnią zacząłby już wyciągać wnioski i myśleć, że może jest inaczej niż myślę. Ale nie wy.....
~do~zenek miotła | 26 września, 19:54
C.d. ....Wasze fundamentalne cechy czyli liberalnego lewactwa to brak wyobraźni, genetycznie zablokowane wyciąganie wniosków i uczenie się na błędach. Wy robicie wszystko żeby was unicestwić. Zostaną wtedy tylko silne państwa czyli nie te pod tęczowymi flagami, ale silne fizycznie, militarnie, ekonomicznie, państwowo… Sie rozpisałem a to i tak jak grochem o ścianę Zenku….
~Takie fakty | 26 września, 19:56
a ~kornik chciał zabłysnąć a wyszło jak zwykle w PO
~soclib | 27 września, 7:37
do dorsza >>.dziś żyje sie "dobrze" /nie wiem co to znaczy dodrze/bo pisbolszewia kradnie i rozdaje pieniądze ,DZIŚ!!! A co będzie za 4-5 miesięcy? Żal mi tego Kraju ,ciemny lud wybrał sobie gang kłamców i złodziei i się cieszy a na osłodę ma kler mafijny.
~do 19:54 | 27 września, 12:24
Nie wiem, gdzie był taki obraz kraju za PO, może ci się z Wenezuelą pomyliło (nawiasem mówiąc, też niegdyś krajem wiecznej szczęśliwości, gdzie dyktator udający prezydenta rozdawał kasę na prawo i lewo, a nagle umarł, zabrakło i bida aż piszczy), ale nie bierz partyjnej propagandy za informację, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Klepiesz tępo, co ci powiedzieli, a może skontaktuj się z rzeczywistością? I jeszcze pretensje o to, że inni nie podzielają twoich urojeń. Nie dawaj ludziom takich "dobrych rad", by zaczęli myśleć, jeśli sam z nich nie korzystasz.
~Anty Dorsz | 27 września, 12:29
Apologeto pisowskiego szalbierstwa ! Demokracje niszczą hordy chciwego populistycznego pospólstwa !
~Do giganta myśli z 19.54 | 27 września, 16:56
Fundamentalne cechy prawactwa , wyobraźni i umiejętności wyciągania wniosków to: cyniczna obłuda, oszustwo, szalbierstwo, kołtuństwo, bezczelne zakłamanie, nikt nas nie przekona że białe jest białe, ciemny lud to kupi, faryzejski rzymsko pseudokatolicyzm na pokaz, ojczyzna nasza zaś wolska, czego dowodem są twoje brednie. Kacza logika to chaos i brak jakiejkolwiek logiki i sensu by rządzić swymi kundlami. Im głupiej tym lepiej !
~ABC | 29 września, 9:53
Pan Premier Morawiecki nie powiedział że ma ludzi za idiotów ,powiedział tylko na nagraniach u SOWY że..........są tacy głupi że to działa!!!!!! Niewielka różnica ale sens wypowiedzi identyczny!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja