« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 21 listopada 2019.Imieniny: Alberta, Janusza, KonradaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Protasiewicz wskazuje Obrębalskiego

Wtorek, 25 listopada 2014, 17:17
Już od dłuższego czasu sztaby wyborcze obu kandydatów na prezydenta Jeleniej Góry prowadzą walki na poparcia. W ostatnią sobotę swojego poparcia dla Marcina Zawiły udzielił minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna. Z kolei na poniedziałkowym spotkaniu Marka Obrębalskiego z mediami, kontrkandydat z pierwszej tury wyborów Paweł Wilk, oficjalnie poparł kandydata koalicji PO - ODŚ. Natomiast obecnego prezydenta wsparł inny kontrkandydat Wiesław Gierus.

W odwecie sztab wyborczy Platformy zainicjował przyjazd przewodniczącego dolnośląskich struktur PO, żeby ten przypomniał o swoim poparciu dla swojego kandydata.

Na dzisiejszym spotkaniu Jacek Protasiewicz powiedział, że jedynym kandydatem Platformy Obywatelskiej jest Marek Obrębalski a kolejne poparcie w postaci jeleniogórskiego PSL-u tylko to potwierdza. Przypomniał również, że premier Ewa Kopacz również znajduje się na liście popierającej Marka Obrębalskiego.

Obu kandydatów popiera Donald Tusk, którego wizerunek pojawił się na banerach reklamowych Marcina Zawiły i Marka Obrębalskiego.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Pawel5566 | 25 listopada 2014, 21:21acno135.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.168.135)
Szanowni Państwo, Przepraszam, że piszę komentarz nie na temat powyższego artykułu. Jesteśmy na kilka dni przed wyborami Prezydenta naszego miasta. Pan Obrębalski odmówił panu Zawile udziału w debacie. Jest to konsekwencja wielokrotnego unikania debat przez pana Zawiłe z innymi kandydatami w I turze wyborów. Mam ogromną prośbę! Panie Zawiła, niech Pan pozwoli, że ja przyjdę na debatę, ja jeleniogórzanin, ja jeden z tysięcy. Nie mam przygotowanej serii napastliwych pytań. Proszę pozwolić by zwykły mieszkaniec Jeleniej Góry mógł z panem porozmawiać na wizji, na żywo. Paweł

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja