« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 19 maja 2022.Imieniny: Celestyna, Iwa, Mikołaja, PiotraNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Przemówienie Donalda Trumpa w Polsce

Czwartek, 6 lipca 2017, 15:26
– To najwspanialsze przemówienie, jakie słyszałem w życiu – takiego maila wysłał mi właśnie mój amerykański przyjaciel, wyborca Donalda Trumpa. – Zrozumiałem kim jesteście. Zrozumiałem waszą historię – dodał. Słowa mojego przyjaciela Andy Bryce’a, ciężko pracującego Amerykanina, burmistrza małego miasteczka na północy stanu Nowy Jork mówią więcej, niż najcięższe elaboraty. – Wszyscy mamy bić się jak Polacy. Historia Polski jest historią narodu, który nigdy nie zapomniał kim jest – napisał Łukasz Adamski w "Polityce". Pod przemówieniem link do artykułu.


http://wpolityce.pl/kultura/347584-chcemy-boga-oto-kwintesencja-wspanialego-przemowienia-donalda-trumpa-to-sojusz-cywilizacyjny

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~soclib | 6 lipca 2017, 15:48
Przyleciał handlarz bronią ,zaplcimy podwójnie X kilkanaście miliardow $ ,drugie nie będzie na służbę zdrowia emerytury .Po przemówieniu Macierewicza wychodzi że jest wojna z Rosją . Na kogo żeście głosowali.Chcemy Boga ale jakiego? Wojny? ?Nie chce się pracować i żyć.
~san escobar | 6 lipca 2017, 17:10
Ooo dawno nie było agitki słynnego jelonkowego etatowego pisowca jelonkamaliniaka
jelonekbronek | 6 lipca 2017, 17:29
do ~soclib - wojna z Rosją? Pan już od dawana - po słynnym incydencie w rowie stracił kontakt z rzeczywistością, a Pan ~san escobar wycieczki po mojej osobie może sobie darować, nawet pana idol Donald Tusk chwali wizytę.
~Real | 6 lipca 2017, 17:43
Piękne przemówienie. To jest właśnie to co zawsze było w historii świata, TEŻ myśl konserwatywna. Myśl lewicowa, socjaldemokratyczna typu skandynawskiego ma szereg plusów. Komunizmu czy faszyzmu tj. patologii nie będę komentował, bo nie ma co. Tylko że lewicowi politycy są bezradni w czasie kryzysu, zawieruchy, czy nie daj Boże wojny. Po najgorszym prezydencie amerykańskim Obamie, Trump brzmi... no ma chłop jaja i taki powinien być prezydent USA ;)
~Bambo | 6 lipca 2017, 18:15
Tak... Ja też uważam, że przemówienie piękne.... Tyle górnolotnych i patriotycznych zwrotów. "Prawdzie diamenty, perły. Bardzo niewiele sztucznej biżuterii". Lecz czy to nie pójdzie w próżnie?... Wszak polskie przedsłowie mówi: " Krowa która dużo ryczy mało mleka daje". O polskiej mądrości (myślę, że tej ludowej też) wszak Donald też mówił. Czas pokaże, co z tego wyjdzie - jak zwykle. Tylu już prezydentów USA na obiecywało i co?... Uważam, że na razie oprócz tych ochów i achów należy się trzymać tego co mamy w mądrości ludowej. No chyba, że będzie tak jak w tym dowcipie o bacy, który chciał wstąpić do PO. "Baco dalibyście mercedesa na PO? TAK, a bacówkę na imprezki? TAK, a helikopter dalibyście? TAK, a owieczkę dalibyście? NIE, A dlaczego nie?. BO MAM..
~olo2580 | 6 lipca 2017, 19:38
przemówienie fajne w stylu "wicie rozumicie macie fajną historię, fajnie walczycie, jesteśmy z wami a wy z nami" zabrakło konkretow: 1. czy gaz amerykański będzie tańszy od ruskiego? 2.kiedy to Putin szantażował Polskę lub Europę, że zakręci kurek? 3.zabrakło apelu smoleńskiego. 4.zabrakło wizyty trampka na wawelu i oddania hołdu "poległemu o świcie". 5.zabrkało wiernopoddańczego przemówienia kaczyńskiego i wyjaśnienia drugiemu sortowi czt tramp to dżuma, czy cholera? 6.zabrakło jasnej deklaracji trampka, że wrak samolotu wyrwie Putinowi z gardła siłą i rzuci pod nogi kaczyńskiemu. 7. zabrakło podania ceny za amerykańskie rakiety ale antoni smoleński i tak bierze je w ciemno dla chłoptasi z obrony terytorialnej. 8.itp, itd ba więcej nie chce mi się pisać.
~max21 | 6 lipca 2017, 19:41
bronku twój amerykański przyjaciel raczej spał o tej porze co tramp bajdurzył coś w Warszawie.
~soclib | 6 lipca 2017, 21:00
bronku z jelonki/zaścianka/ Tramp niech się weźmie za swój problem ,2 miliony w więzieniach ,ma problem z afro z latynosami .Tam gdzie usa włazi to zaczyna się bida. Do jutra ,zobaczymy co będzie bradził w Hamburgu i ile załatwi z Putinem .Panem Putinem .
~do : januszy | 6 lipca 2017, 21:05
Spokojnie, nie podniecajcie się. Kiedyś Urban mówił o " trzeciorzędnym aktorzynie Z Hollywood. Ten aktor Reagan się nazywał.
~!@#$%^&*( | 6 lipca 2017, 21:58
Niemców rozbolały zęby i spuchła gęba...Z Polski poszły fantastyczne obrazy w świat - zrównoważone państwo, wspaniała organizacja, gościnni, mili ludzie, pełni ducha i entuzjazmu...a z Niemiec: czarne protesty, rozwydrzone lewactwo, armatki wodne, bijatyki z policją, płonące barykady...Zamartwili się, że coś nie tego. Nawet najwięksi przeciwnicy Trumpa z USA przyznali - nawet niezła ta mowa.
~Brunner | 6 lipca 2017, 22:29
Brawo dla Pana Trampka. Znając jego podejście do biznesu zrobił u nas super interes. Jesteśmy w Europie pieniądze wydajemy poza nią. A oprócz tego na nasz koszt: armia żołnierzy wyjętych spod jurysdykcji polskiego prawa, rakiety patrioty nie wiadomo za ile ale na pewno za drogo i nie wiadomo czy skuteczne, gaz również nie ważne jakim kosztem ważne żeby nie od ruskich i pewnie zaraz wejdzie TTIP. A my jak lemingi łykamy tę papkę, że jesteśmy największymi przyjaciółmi USA, który jednak na lotnisku w Chicago proszą o wjazd żeby odwiedzić tam rodzinę. Ja jeszcze w historii USA nie słyszałem żeby ich wzrost dochodu nie odbywał się kosztem zmniejszenia dochodu innego kraju. Pozdrawiam i życzę trochę krytycznego spojrzenia Polakom szczególnie gdy ideologię łączy się z interesami
~t | 6 lipca 2017, 23:03
Wydudkał Polskę szmaciarskiu Pis !!!
~do : ~t | Dziś, 23:03 | 6 lipca 2017, 23:22
A ty skąd to wiesz ? Matiuszka Rassija ci powiedziała ?
~pff | 7 lipca 2017, 0:31
Cyt.: "Nie rozmawialiśmy o gwarancjach bezpieczeństwa dla Polski, o dłuższym pozostaniu wojsk amerykańskich w Polsce i w regionie, nie jesteśmy umocowani". Noż kuźwa, Adrian....Podawałeś inną wersję :D Ciekawe, ile w tym prawdy, że wielokrotny cudzołożnik i wyzyskiwacz polskich imigrantów wybrał Wawę na krótki popas, bo mu obiecano wiwatujące tłumy :) A my się dziwimy, dlaczego autokary :) Poza tym genialna wolta Kaczyńskiego.Kiedyż to "Międzymorze" przepoczwarzyło się w "Trójmorze" ? I dlaczego wystawił do wiatru Ukrainę-potencjalnie jeden z filarów przedsięwzięcia ? Wredny typ, dla doraźnych celów skłonny nawet do zdrady.Coś mi sie zdaje,ze decyzja o zmianie zapadla na Kremlu, a prezesowi zaraportował o tym pewien brodaty łysol z obłędem na obliczu :D
~pff | 7 lipca 2017, 6:40
Natomiast Pani Agata genialnie.W USA w kontekście wizyty mówi się tylko o niej :) Adrian, miej się na baczności.Ta dziewczyna Cię przerasta na każdym polu, masz szczęście, że jest do bólu lojalna. http://washingtonjournal.com/2017/07/06/trump-just-got-rejected-polish-first-lady/
~Real | 7 lipca 2017, 6:59
Niektórzy chyba nie zrozumieli, kto jest gwarantem NATO? Oprócz USA, może jeszcze GB. Przemówienie było przesłaniem politycznym, pięknym przesłaniem dla nas Polaków. Przypomnijcie sobie jak to Putin za rządów PO był "naszym człowiekiem w Moskwie" - cyt.Tusk. Olimpiada skończyła się i UFO zajęło Krym. Komorowski i Tusk (historycy, LOL mocno teoretyczni) jakby spadli z księżyca, mocno zdziwieni i przerażeni zaczęli panikować i przypomnieli sobie o NATO i art.5. Gwarancje prawne Polska ma (teoretyczne), ale deklaracja polityczna, GEOPOLITYCZNA prezydenta USA to nasze BYĆ. Po drugie oczywiste jest, że Trump przyjechał do nas robić interesy. Negocjować, negocjować i wywalczyć dobre warunki dla Polski!. Jest taki kraj który świetnie wyszedł i wychodzi na przyjaźni USA. Nazywa się Izrael ;)
~Real | 7 lipca 2017, 7:25
... Tak sobie pomyślałem... żeby nie zaczął się znowu temat o Żydach. Na przyjaźni USA świetnie wyszły, RFN w stosunku do NRD, Korea Południowa w stosunku do K. Północnej, Tajwan w stosunku do dawnych Chin, Japonia...
~Real | 7 lipca 2017, 7:38
LOL na przyjaźni USA świetnie wyszła cała Europa zachodnia w stosunku do wschodniej. Na "przyjaźni" z CCCP dobrze wyjść nie można, "ino" gwarantowana bida z nędzą - inna cywilizacja, wschodnia mentalność...
~do antypisowskich Urbanów | 7 lipca 2017, 9:04
Ponieważ jednak Trump przyleciał i przemówił,ponieważ jednak nie nazywa się Clinton … I zaprosili go też „niewłaściwi„ludzie, bo i on, i oni zostali wybrani wbrew „elytom”, wbrew GW,TVN, NYT,CNN. No zgroza. Dlatego „przekaz dnia„, jest taki, że to żaden sukces, nawet sukcesik dyplomatyczny, bo on zamiast o bigosie, to o … Przekaz jest taki, że to, „ wielokrotny cudzołożnik” i „ wyzyskiwacz „, bo tak mówi „filantrop” Soros.I tenże Trump, przywódca maleńkiego,nic nie znaczącego kraiku, odwiedził maleńki kraik w Europie i nic nie powiedział,tylko wpadł do hotelu,bo w Hamburgu hoteli nie ma.A powinien, wg współczesnych Urbanów, przylecieć na B2, zostawić kilka baterii Patriot gratis, zatankować w Warszawie i … na Kreml, bombardować.Tacy obrońcy pokoju,którzy z Obamą niedawno " resetowali" .
~do 9.04 | 7 lipca 2017, 9:30
Dziękuję :))) bardzo dobre !!!
~nihilscire | 7 lipca 2017, 12:51
...gdyby nie akwizycja gazu, Trump nigdy by nie wiedział, co to jest Polska...przyjechał i wcisnął kilka głodnych, bogoojczyźnianych frazesów...Jedynie szczere z jego strony były podziękowania za zakupy na miliardy dolarów, które będą wspierały gospodarkę USA.
~pff | 7 lipca 2017, 13:08
Swoją drogą, obrazki z Hamburga nasi "konserwatyści" z Leninem pod skórą powinni oglądać dniem i nocą jako memento. Przemówienie Trumpa równie ładne, jak każdego akwizytora w drzwiach naszych domów, a "spontaniczne zgromadzenie" utykających i pokasłujących "tłumów" zwiezionych autokarami z całej Polski tak żałosne, że nawet mi słów brakuje, by to jakoś celne określić :D . Show ukradła Agata Duda i trochę w cieniu, ale niejako tradycyjnie już Lech Wałęsa, z którym tvp info nie bardzo teraz wie, co zrobić :D Jarosławowi krew odpłynęła z jego brzydkiego ryja :D :D :D :D Widok warty każdej kasy :D
~nihilscire | 7 lipca 2017, 13:22
...bilans wizyty Trumpa - kilkanaście miliardów dolarów (USA) : półgodzinne przemówienie o wielkości, dumie i niezłomności plus kilka fotek Agaty z Melanią (Polska)...
~Tak ! | 7 lipca 2017, 13:32
Do "pff" Czerwona zaraza ,hydra wstrętna w konwulsji łeb podnosi!!!! Wstydu ,honoru i ambicji za grosz nie macie !!!TOWARZYSZU pff,tylko tyle pff!!!!
~soclib | 7 lipca 2017, 13:34
Opchną na patrioty a przycisk do odpalenia to w tej walizeczce co adiutant nosi za Trumpem,
~nihilscire | 7 lipca 2017, 13:36
...tak na marginesie - współczuje Agacie bycia żoną najbardziej miernego, żałosnego i wyśmiewanego prezydenta ever...chociaż ona wcale nie lepsza...
~Real | 7 lipca 2017, 14:54
...Wprost i bez niedomówień. Przemówienie, bo to a...lizujemy, było dobre i piękne dla każdego Polaka np. i dla Wałęsy, Kwaśniewskiego, śp. Kaczyńskiego, Komorowskiego, Dudy. Trump zrobił świetny marketing i promocje Polski w świecie. W słowa prezydenta USA wsłuch...je się cały świat, wszystkie media. Bardzo możliwe, a nawet pewne jest że ktoś dowiedział się po raz pierwszy o naszym kraju i narodzie bohaterów. Przestrzegam jednak i opozycję przed deprecjonowaniem wizyty, bo to będzie takie "na złość mamie odmrożę sobie uszy". I rządzących przed hurraoptymizmem. "A tera do roboty politycy, czas na czyny, za to wam płacimy"!
~~do antypisowskich Urbanów | 7 lipca 2017, 15:17
Lewacy wszystkich krajów łączcie się ! W " bulu ", że w odwrocie jesteście ...
~Boss | 7 lipca 2017, 15:30
Marzy Mi się aby wszyscy Polscy politycy z prawa i lewa tak mówili o mojej kochanej ojczyźnie
~jaś | 7 lipca 2017, 15:34
Wizyta przyniosła także konkrety w postaci choćby podpisania memorandum z Departamentem Obrony USA w sprawie nabycia przez Polskę systemu obrony powietrznej Patriot. Amerykanie potwierdzili także swoje zamiary dostarczania do Europy skroplonego gazu, co więcej być może wkrótce Polska zawrze umowę na długoterminowe dostawy gazu skroplonego do naszego kraju, stając się swoistym hubem gazowym dla wszystkich państw Trójmorza. B.WAŻNE było także spotkanie prezydenta Trumpa z szefami rządów państw 12 krajów należących do inicjatywy Trójmorza - Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Austria, Chorwacja i Słowenia. Pozdrawiam Lewaków.
~do jaś | 7 lipca 2017, 15:53
Taaaak, szefowie.... Czesi przysłali kogoś z parlamentu, Austriacy...ambasadora (heheheh) a i realnie rządzący Węgrami Orban nie za miał ochoty na wycieczkę do Warszawy na slit focie z Adrianem i Potusem, więc.... ehm .Pozdrawiam prawaków, cóż za sukces :D
~do antypisowskich Urbanów | 7 lipca 2017, 19:14
Co za niewdzięczny naród !Pewnie pisowski. Nie potrafi dostrzegać prawdziwie prawdziwych sukcesów Polski. " Król Europy " zakłada marynarkę Junckerowi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu i jaki ...sukces. Czy ktoś z PiS -u założył kiedykolwiek marynarkę komuś ważnemu w Europie? Lewacy wszystkich krajów łączcie się !
~do 15:53 | 7 lipca 2017, 20:04
Aleś ty głupi, to od tvn masz sieczkę w głowie, hahahah To był zjazd PREZYDENTÓW, nie premierów - jednego zastąpił spiker parlamentu. Oj głupiś, głupis!
~pff | 7 lipca 2017, 20:05
Połączyli się ,tysiące. Oglądaj sobie przed snem, to was nazistowskie kundle czeka. Hamburg to niewinne zabawy w porównaniu z tym, co czeka kaczyńskiego i jego przydupasów :D A i policja tam sprawniejsza i bardziej zmotywowana :D Tak się wita trampki , nie na kolanach śmiecie :D Tylko prezydentowa pokazała jaja :D https://www.youtube.com/watch?v=oS9yka8snWQ
~pff | 7 lipca 2017, 20:06
A kogo zastąpił ambasador ?
~dp pff | 7 lipca 2017, 20:39
Taaaa, witali Trampka podpalając faszystowski samochody i rozwalając nazistowskie stoły w kawiarenkach. To banda, niewyżyta, dla której pretekst jak "walka o lepszy świat" hihihi potrzebny jest żeby rozwalać policjantom głowy! Kaczor nie ma się czego obawiać, to kolorowe lewactwo juz czuje się niepewne. Za 2 dni parada LGBT w Kolonii, już zapowiedziano masową prezencję policji. Muzułmany się cieszą. Wątpię co do "jaj| prezydentowej, to normalna kobieta a nie żaden gender-monster. Wklej lepiej poprawny link (jeśli potrafisz:P)
~do : pff | 7 lipca 2017, 20:39
Znowu lewacki rzyg łajna o nicku pff :" Tak się wita trampki , nie na kolanach śmiecie :D". Co za k...n , WOW ! pff to zakompleksiony prostak i idiota i dlatego potrafi tylko obrażać innych. Bo to ZAKOMPLEKSIONY PROSTAK I KOMPLETNY IDIOTA !!! pff, i koniecznie jeszcze więcej emotikonów k...nie, żeby wszyscy widzieli, jakiś ty skończony, wzorcowy wprost k...n. Bo u ciebie palancie, k...nizm w emotikonach się mierzy !
~ojci ojci | 7 lipca 2017, 20:44
Thomas M. BUCHSBAUM, Ambasador Republiki Austrii w RP.
~do pff | 7 lipca 2017, 21:05
Hahah, teraz widzę jaką @pff bzdurę o świcie wkleił, a że to hohoho łoszingtonżurnal to dał się wpuścić baran w kanał. Trzeba zobaczyć pełną scenę, a nie jakiś wycinek na którym lewactwo buduje kontrowersje, hehehe. Pani Agata podała rękę Melani a następnie Trumpowi. No obłęd, co za kontrowersja hahahah Już nie mieli się czego czepić huhuhuhuhuhuhu
~pff | 7 lipca 2017, 21:33
Pisowska tępota :) Nikt nie twierdzi, ze prezydentowa zlekceważyła Trumpa i nie podała mi ręki.Po prostu okazała szacunek jego żonie, rownoczesnie ośmieszając tego buraka, ktory wystartował z szuflą przekonany, że p.Agata powita się z nim, jako pierwszym (podobno w jezyku dyplomacji nie zrobil nic zdroznego), ale zdobyła tym serca prostych Amerykanów nieco znużonych grubiaństwami ich szefa państwa.Lizusowsko uśmiechnietego Dudę zapomnieli po jego zniknieciu z ekranu telewizora. Mam nadzieję, że wyłuszczyłem wystarczająco klarownie.No tak, ambasador.Nie jest zle, mogli wyslac konserwslatora-palacza.
~BUHAHAHAHAHAHAH | 7 lipca 2017, 21:39
:D A p. Agata nie POWITAŁA się z nim , tylko PRZYWITAŁA się z Melanią , jego żoną :) No " skądal".
~do wyżej | 7 lipca 2017, 21:45
Mam po to oczy i rozum, żeby samemu oceniać sytuację i żadna lewacka gazeta nie musi mi tłumaczyć co widzę. Trump stał bokiem do pani Dudy a pani Agata miała przed sobą Prezydentową USA i normalne, że do niej ruszyła. Zresztą w Polsce zwyczaj każe (a etykieta w świecie też) że pozdrawia (żegna) się kobietę jako pierwszą. Lewactwu w USA (w PL też), które obsiadło media i uniwersytety, nienawiść tak wyżarła rozum, że zaczynają reagować jak psy Pawłowa, czy ma to sens czy nie. Na szczęście zaczyna się ich marginalizacja. Po obrazach z Hamburga widać, do jakiej faszyzacji i anarchizacji są w stanie doprowadzić.
~:P | 7 lipca 2017, 21:45
oczywiście wyżej było do @pff
~f | 7 lipca 2017, 23:28
Przemówienie dla ułomnych na poziomie intelektualnym szkoły podstawowej, ciemny lud to kupi jak mówił prezes kurski !!!
~do 23:28 | 7 lipca 2017, 23:35
A co ty możesz wiedzieć o poziomie szkoły podstawowej, jak 3 klas nie zaliczyłeś? Mówi ci coś nazwisko John Lenczowski, prof Marek Chodakiewicz? Nie? To zmień pieluchę i idź spać.
~Real | 8 lipca 2017, 6:21
Naprawdę, czy można być aż takim ignorantem? Jak można porównywać wizytę Trumpa w Polsce do SZCZYTU G20?! W Hamburgu jest szczyt G20, a nie wizyta prezydenta USA. "Wicie" co to G20, to 19 krajów i UE. Od Japonii, Chin, przez GB do USA. I od Rep. Południowej Afryki przez Włochy do Niemiec. Chyba w swoim zacietrzewieniu, czy szoku po przemówieniu prezydenta USA w Polsce, wszędzie widzicie tylko Trumpa. Ps.Uspokoję was frustraci, szczególnie AD966, podobno przemówienie Trumpa napisał osobiście Rydzyk LOL)))
~do : Real | 8 lipca 2017, 7:58
Można, można. Ignorancja + nienawiść = opozycja totalna
~pff | 8 lipca 2017, 10:59
Zdaje się, że to jednak prawica marginalizuje szczyt G20 masturbując się wciąż warszawskimi uprzejmościami Trumpa i epatując eksponowaniem różnic między potulnym jak stado baranów polskim społeczeństwem, a potrafiącym pokazać, kto tu rządzi, zachodnioeuropejskim.Choć taki Błaszczak wyciąga z tego inne wnioski. Podskakiwaniem Owsiakowi i grożeniem jego festiwalowi zwieksza mocno szanse na obalenie własnych konkluzji:) Może tego chce, nie wiem.
~do : lewaków | 8 lipca 2017, 13:01
Lewaki wszystkich krajów łączcie się - bój to jest wasz ostatni :)
~Mitek56 | 9 lipca 2017, 10:05
Pytanie czy Trump długo czekał na wizę do Polski ???

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja