Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 11520
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Publiczno–prywatny prezydent miasta

Autor: wojciechleszczyk
Środa, 26 stycznia 2022, 21:38
Co Państwo powiecie na to, że wedle przesłanych dokumentów przez Sekretarza Miasta Jeleniej Góry, pan prezydent Jerzy Łużniak posiada na portalu społecznościowym Facebook prywatno-publiczną stronę?

Ciekawe jak to jest uczestniczyć w marszach, mając demokrację na ustach a później pojawiają się wątpliwości, czy ma się ją również na własnej stronie na Facebooku? Co Państwo powiecie na to, że wedle przesłanych dokumentów przez Sekretarza Miasta Jeleniej Góry, pan prezydent Jerzy Łużniak, posiada na portalu społecznościowym Facebook prywatno-publiczną stronę? Prywatną jeśli zapytamy o regulamin oraz zasady blokowania innych użytkowników (brak regulaminu czy jasno określonych zasad)a publiczną jeśli chodzi o to, kto zarządza tą stroną. A kto zarządza?

Jak się dowiadujemy z przesłanej odpowiedzi, stroną zarządzają pracownicy Departamentu Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, zatem czy robią to w godzinach pracy, bo kiedy? W domu, w formie wolontariatu?

Zadacie Państwo pytanie: Ale jak mogą w godzinach pracy prowadzić prywatną, jak twierdzi pan sekretarz, stronę pana prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka? Na jakich zasadach? I to jest Szanowni Państwo bardzo dobre pytanie. Dodam tylko, że na tej stronie znajdują się udostępnione materiały wyborcze KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska z 2018. Prawda, że ciekawe? Jak widać na załączonych zrzutach ekranu, na stronie Pana Prezydenta posty są zamieszczane w godzinach pracy urzędu, również posty zawierające informacje o prywatnych inicjatywach politycznych pana prezydenta (Dolny Śląsk Wspólna Sprawa) pojawiają się w tych godzinach.

Czy zatem z pieniędzy podatników są opłacani pracownicy do obsługi prywatnej strony Prezydenta Jeleniej Góry? Pojawia się więc wiele pytań i wątpliwości dotyczących tej strony.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk też chętnie blokował każdego, kto się mu nie spodobał lub prowadzącym jego stronę, widać Jelenia Góra bierze przykład od większych.

Załączam korespondencję z Urzędem Miasta w tej sprawie. Ciąg dalszy niebawem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group