Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 13628
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Rządzący już grabią, gdzie się da

Autor: Stajemy się dziadami
Czwartek, 12 maja 2022, 13:05
Ci, którzy niegdyś uwierzyli prezesowi i spółce, że zamieni Polskę w kraj mlekiem i miodem płynący muszą się teraz mocno wstydzić swojej naiwności.

Rozdawnictwo pieniędzy na 500+, na „nastki” dla emerytów, a teraz przyjęcie milionów uchodźców na garnuszek musiało się skończyć, jak się skończyło. Rośnie i tak gigantyczny dług, a pieniędzy nie ma skąd brać, więc się je dodrukowuje bez umiaru, co skutkuje rosnącą lawinowo inflacją (praw ekonomii pan nie zmienisz, więc nie bądź pan głąb). Podwyższa się wszelkie możliwe podatki te jawne np. (kolejna podwyżka od 2023 roku stawek na ZUS także dla mikroprzedsiębiorców) i ukryte, drenując portfele Polaków, którym się chce pracować. Podnosi się stopy procentowe nie oglądając się na to, że ci, którzy wzięli kredyt na własne mieszkanie, za chwilę nie będą w stanie spłacać rosnących horrendalnie odsetek. To wszystko prowadzi do tego, że rządzący zrobią ze społeczeństwa dziadów i to nie kiedyś, tylko teraz, już!

A rządzący? Próbują się kreować na lidera Unii, choć to – wypisz, wymaluj, jak w dowcipie: „Czepiło się g… okrętu i krzyczy – płyniemy”. Swoich obywateli , zwłaszcza tych pracujących – mają za nic.

I co z tego, że rządy prezesa i jego już urządzonych ludzi muszą wkrótce się skończyć. Zostanie stajnia Augiasza, której nie da się wysprzątać przez pokolenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group