« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 7 lipca 2022.Imieniny: Cyryla, Estery, MetodegoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Sienkiewicz: Na oczach dzieci brutalnie zatrzymany przez policję

Autor: LesnyDziad
Piątek, 4 września 2020, 9:41
Takie słowa padają w pierwszym zdaniu byłego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza. Obecnie posła z listy Koalicji Obywatelskiej. To ten od słów "ch..., d... i kamieni kupa". Na marginesie Koalicja Obywatelska to m.in. Schetyna, Tusk, Budka, Czernow, Zawiła, Łużniak, Trzaskowski.
No i o co chodzi? Pan Sienkiewicz wczoraj opublikował new fake szkalującego naszą jeleniogórską policję i oskarżającego jeleniogórskich policjantów o brutalność. Gdy jednak okazuje się że film został zmanipulowany, usuwa post jakby nigdy nic. Niestety dla niego, w internecie nic nie ginie.

Pytanie retoryczne, kiedy do "jasnej-ciasnej" politycy będą odpowiadać za manipulacje, kłamstwa i pomówienia?

Pytam, bo to dotyczy naszych! A to już osobista sprawa.

Dla przypomnienia: jak policja zachowywała się gdy ekipa wyżej wymieniona z panem Sienkiewiczem rządziła Polską:

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~soclib | 4 września 2020, 11:52
A co powiesz o cofnięciu nagany Lichockiej za środkowego palucha? Co się dzieje z Rychardem i kabrioletem? Co się dzieje z biskupem Janikiem ,nie słucha Papieża? Jak działa nowa komisja do spraw pedofilii w kościele katolickim. Kiedy zostanie wyjaśniona afera respiratorowa? Czy już jesteśmy republiką bananową bo całe PIS zatrudniło całe swoje rodziny.
~Kibic1 | 4 września 2020, 12:12
Nie należę do zwolenników PIS, ale swoim kolejnym komentarzem Pan Bartłomiej Sienkiewicz, w sprawie interwencji Policji w autobusie MZK w Jeleniej Górze, sięgnął dna. Całkowity brak profesjonalizmu i obiektywizmu. Aż grozą wieje, że tacy ludzie jak ten Pan kierowali kiedyś służbami siłowymi w Polsce. Teraz żeby się przypodobać swoim sympatykom, ten Pan i jego koledzy stają murem za zwykłymi żulami, złodziejami i innymi mającymi w dupie porządek publiczny i prawo. Więcej takich postaw, a porządni ludzie będą bali się wychodzić na ulice.
~analityk | 4 września 2020, 12:55
Wiem z wykopalisk,że jak będziesz się zachowywał poprawnie to napewno policja Ci nic nie zrobi.Roczniki dziewięćdziesiąte i wzwyż myślą że wszystko im wolno.Wiem również co taki potrafi gdy ktoś zwróci mu uwagę na nie właściwe zachowanie.Dotyczy to także młodych dziewczyn.zasr..a wolność.
~tykon | 4 września 2020, 13:11
chuj, dupa i kamieni kupa". BRAWO JELONKA.
~przem | 4 września 2020, 14:27
Na oczach dzieci, to on był brutalnie upojony alkoholem, nieprzestrzegający przepisów i awanturujący się myśląc, że jak on jest "ojciedz" to nikt nie będzie mu dyktował. A już na pewno nie pan w takim śmiesznym mundurku
~wytyk | 4 września 2020, 17:48
Nie czepiaj się Sienkiewicza , zainteresuj się wyczynami "dobrej zmiany" i tym co wytknął soclib | Dziś, 11:52
~Dudka | 4 września 2020, 20:32
Elita z P O.Chcieli zrobić z tego kraju prywatny folwark.
~antos | 4 września 2020, 21:04
Pan Sienkiewicz powinien wpelznac pod kupe kamieni i schowac swoja d... na dlugo az wyrosnie nowe pokolenie ,moze wtedy juz nikt nie bedzie pamietac jego wyczynow.Jezeli tego nie zrobi to powinien chodzic caly czerwony na twarzy ze wstydu.
~czas na zmiany | 5 września 2020, 6:31
"Pytanie retoryczne, kiedy do "jasnej-ciasnej" politycy będą odpowiadać za manipulacje, kłamstwa i pomówienia?" Bardzo dobre pytanie jak raz na czasie i celne do pisowskich polityków. Też bym chciał żeby zaczęli odpowiadać nie tylko za kłamstwa i pomówienia,ale za przekręty i marnotrawstwo naszych pieniędzy 70 mil, na wybory kopertowe, ponad 200 mil. na respiratory których nie ma, za interes maseczkowy z instruktorem narciarstwa, za ukrywanie majątków i przepisywanie na zony i.t.d.
krasnal99 | 5 września 2020, 8:45
Sienkiewicz to klasyka żyxx-bolszewickiej hołoty
~Super | 5 września 2020, 14:38
Nazwisko zobowiązuje! Niech pan S. napiszeebajkę.
~Kim1 | 5 września 2020, 23:06
Wstydź się Sienkiewicz..atakujesz POLICJĘ , bo taki jest azymut LEWAKÓW i PO ! Żałosny jesteś..
~mieszkam w J.G. | 6 września 2020, 11:00
Prawda jest taka że policja zachowała się odpowiednio do sytuacji,po drugie sprawa wychowania dzieci które uczestniczyły w tym zajściu,jeśli takie osoby dorosną i będę brać przykład ze swoich rodziców ,myślę tu o ojcu który był z nimi w autobusie to włos mi się na głowie jeży na kogo wyrosną te dzieciaki, pomijając fakt iż ich ojciec był po prostu pijany,i zgrywał cwaniak popisując się przed swoimi dziećmi,które miały dobrą zabawę .śmiejąc się z głupiego zachowania ojca,biegając po całym autobusie .Wiem to bo tam byłem,wsiadłem na tym przystanku.
~jeżyk | 7 września 2020, 10:36
Najbardziej obleśny facet jakiego widziałam.Kawał wałach.Fuj,ble...
~Marzena78 | 7 września 2020, 11:16
Lichocka z tym gestem palucha zero godności i uważanie ludzi za głupków. Wstyd i przykład że jedni mogą więcej
~Spoko | 8 września 2020, 15:30
Osobiście też uważam że kopenie na ulicy człowieka jest bardziej humanitarne. Rzecz gustu tow. HDiKK
~placek | 8 września 2020, 22:06
Jak jelonka nie wstydzi się publikować tak obleśne artykuły jeszcze jakiegoś leśnego dziada.
~zaboberek | 9 września 2020, 9:24
Ależ ten Sienkiewicz pieprzy głupoty, zresztą jak zawsze.
~wyborca1 | 9 września 2020, 22:43
Jakiś pijus awanturował się w autobusie . Bardzo dobrze, ze go spacyfikowali. Powinien jeszcze być ukarany za to,że w stanie nietrzeźwym opiekuje się dziećmi.
~konti | 10 września 2020, 14:54
PO wiacy brzydko się z Polakami obchodzą, manipulują, kłamia żeby sie do władzy dorwać NIE WIERZCIE IM !
~fdf | 10 września 2020, 18:29
No, czyli jak patola cię będzie lać, a obok będą się śmiać jego dzieci, to policja cię nie obroni... .Co za żenada. "minister"... Policja ma obowiązek zareagować w takiej sytuacji, nagrana interwencja przebiegła wzorowo - Policjant ostrzega, że użyje środków przymusu. Panie Sienkiewicz, gdybyś pan był specjalistą w swoim fachu byś zapytał "A co to za ojciec, który doprowadza do takiej sytuacji?". Przecież wystarczyłoby, żeby się posłuchał Policjanta. Tylko tyle... No ale za pana czasów to budki płonęły, a nie zaprowadzono porządku.
~krótkapiłka | 16 września 2020, 11:30
Tak załatwia się sprawy w Czechach i nikt nie widzi w tym nic złego. Normalność, a nie gó...burza jak u nas. https://tv.idnes.cz/krimi/straznici-v-metru-spoutali-agresivniho-muze-bez-rousky-branil-se-jizdenkou.V200915_162331_idnestv_jda
~kinsli | 16 września 2020, 12:39
Dzisiaj towarzystwa spod znaków nacjonalistycznych mogą spać spokojnie. Szkoda.
~fdss3 | 16 września 2020, 14:14
Bo to taki właśnie pan... - faceta poznaje się po tym, jak kończy, a nie jak zaczyna... . Jeszcze raz - brawa do Policjantów! I gwizdy dla obrońców patologii. O panu S nawet szkoda słów, żeby się wypowiadać!
~ppp | 22 września 2020, 21:33
interwencja była brutalna i na oczach dzieci , taka jest prawda, można było tego patologa inaczej zawinąc dla dobra dzieci, a jemu w radiowoziwe sprawiedliwość wymierzyć
~janek berek | 25 października 2020, 14:52
Odezwała się dupa czy kamieni kupa ?
~jegert | 25 października 2020, 14:55
Lewactwo pokazuje swoją paskudną inteligencję!

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja