« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 18 maja 2021.Imieniny: Aleksandry, Eryka, FeliksaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Takie "żarty" mogą kosztować życie!

Autor: jola32
Czwartek, 6 lipca 2017, 6:44
Pijany 32–latek zadzwonił na policję z informacją, że zabił nożem swoją matkę. Mundurowi natychmiast na miejsce wysłali patrole i pogotowie ratunkowe. Tymczasem drzwi otworzyła im rzekomo zadźgana kobieta. Jej zdrowiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.
Tymczasem mężczyzna siedział w swoim pokoju i nie przejmował się faktem, że ambulans, który przyjechał do jego domu jest jedyny w jego regionie.

Nie wiadomo jeszcze, z jaką karą musi się liczyć „żartowniś”. Mówi się o grzywnie, areszcie lub ograniczeniu wolności. Jeżeli jednak okaże się, że mężczyzna swoim czynem naraził inne osoby na niebezpieczeństwo, to może być ona znacznie większa.

Tego typu zachowanie jest zupełnie niezrozumiałe. Uważam, że mężczyzna powinien zwrócić wszystkie koszty, związane z przyjazdem karetki i patroli. Tym bardziej, że swoje postępowanie w momencie zatrzymania argumentował znudzeniem.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~tak | 6 lipca 2017, 8:00
odnotować ten fakt i kiedy będzie w potrzebie "przypomnieć mu jego znudzenie" nie wysyłając karetki! prace przymusowe na pokrycie kosztów, to jedyna kara z założeniem, że pokrycie kosztów bedzie wymagalo jego codziennego zatrudnienia przez 5 lat!!!
~A | 6 lipca 2017, 8:20
Pogonić go do roboty w kamieniołomach aż odpracuje wszystko
~gość | 6 lipca 2017, 9:44
Może naprawde chciał zabić. Zbrodnia w Amityville, na podstawie której nakręcono horror, zaczęła się właśnie od żartu.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja