Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8027
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: TVN powinien zostać, choć na to nie zasługuje

Autor: Boss
Środa, 11 sierpnia 2021, 17:52
Chciałbym zabrać głos w sprawie mediów i szumu wokół nich. W końcu każdy powinien mieć prawo się wypowiedzieć.

Nie podoba mi się kneblowanie ust mediom, nie ważne czy to TVN, który jest jaki jest. Oczywiście jest stronniczy, manipuluje, ale które wielkie media w Polsce nie są takie?

Z mediami powinno się walczyć rzetelnością i śmiechem, nie kneblowaniem. Wolność słowa pond wszystko!

Jeśli dzisiaj zakneblujemy TVN, bo 51% nie ma kapitału polskiego (to tylko pretekst), to jutro będzie można kneblować nieprzychylne władzy media lokalne np. Jelonkę.com, a pojutrze fejsbuka czy twittera.

Za chwilę okaże się, że partie, które pod byle pretekstem nie spełniają jakiś wymyślonych standardów będzie można rozwiązać czy zakazać zgromadzeń, które są nieprzychylne władzy, a których sponsorami są Anglicy albo Polacy mieszkający w USA.

Na marginesie: jaki ma wpływ TVN na Polskę, skoro 7 ostatnich wyborów PO przegrała i ani TVN, ani TN24 nie pomogły?

A teraz wyobraźmy sobie sytuację odwrotną – co w polityce jest bardzo realne - PO wygrywa - to co stanie na przeszkodzie Tuskowi żeby np.: "wyłączyć" TV Trwam pod przykrywką: media Watykanu czy TVP - jak zapowiadał prezydent Warszawy Trzaskowski.

Media w świecie kapitalizmu powinny być weryfikowane tylko i wyłącznie przez widzów, którzy albo oglądają jakiś kanał, albo nie. Mała liczba widzów to brak reklam, brak reklam - to plajta.

Mam wrażenie, że panowie z Wiejskiej kompletnie odlecieli i nie rozumieją podstaw demokracji, gdzie takie siłowe rozwiązania są jak piłeczka tenisowa: czym mocniej rzucisz o ścianę, tym mocniej się odbije, co oczywiście będzie bardzo niekorzystne dla Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group